AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 nj objekt misterioz n siprfaqen e Diellit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: nj objekt misterioz n siprfaqen e Diellit   Sam 12 Mai - 6:50

NASA fotografon nj objekt misterioz n siprfaqen e Diellit
admin | April 27, 2012 | 1 Comment
Nje objekt i cuditshem qe fluturon ne afersi te Diellit duket krejtesisht njesoj si nje anije e madhe kozmike nga filmat e Hollywood-it.

Njerezit menjehere kane verrejtur nje objekt te mistershem te fotografuar nga anija hapesinore Icarus, ne momentin qe fotografite jane publikuar ne internet ato kane bere buje te madhe.

Opinionet jane te ndara nese objekti i cuditshem eshte vertet nje objekt misterioz i paidentifikuar apo nje anomali e shkaktuar ne afersi te xhamit te kameres. Nese anomalia eshte vertet nje objekt atehere ajo eshte shume e madhe, madje edhe me e madhe se Toka.

Nje shikim i kujdeshem i objektit e ben ate te duket nje UFO shume i madh, si nje anije kozmike e dale nga filmat e Hollywood-it, ka komentuar nje entuziast ne internet. Faqe te shumta interneti e kane permbledhur kete fenomen si nje Objekt i Paidentifikuar Fluturues i cili nuk ka asnje ngjashmeri me stuhite te shkaktuara nga Dielli, dhe disi arrin te perballoje te nxehtit qe flakerron nga stu
hite Diellore.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
nj objekt misterioz n siprfaqen e Diellit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: