AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   Mar 15 Mai - 1:57

arber fr, Qaq shume kan luftu me shkije keta te llapit ( qerim kelmendit) sa qe krejt sherbimi serb i ka vra mas lufte. Sa e quditshme kjo pune a!?G-2 25-09-2010 02:31
qerim kelmendi eshte nje 'trim' i cili u martua me gocen e xhaxhait te vet!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   Mar 15 Mai - 1:58

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   Mar 15 Mai - 1:59

mebybe 24-09-2010 08:53
Citim:
Postuar më parë nga arberi_fr (Postimi 2872501)
çka kemi mbjelle more i marrum,ju na vodhet?
Na luftuam kundra shkaut,e ju na kishit pergjue mos kemi krijue ndonji grup çlirimtar qe ju ta merrni timonin!

Ne mbollem e ju na korret ,na vodhet meritat,na etiketuat ne vend tjuain tradhetar!Na vrat shoket neper prita e ne nxitje me metodat stalinistoenveriste e pse jo edhe rugoviqe!

Ti thua nese pitja eshte ngrere ka mbete tepsia,dhe secili ka mu lidhe ne kungjin e vete!
JU e keni ngre piten dheun e kosoves,ju ju thoni se tepsia eshte e jona dhe nuk u lejoni tjereve qe te perzihen duke iju kercnue nese ju kundershtoin!
Kengen po e di por zani nuk po me shkon se pakes kemi mbete qe ja dojna te miren atedheut te te pareve tone arberor!

Pira qe paska qen i brugosur politike a na rrun leshin e hordhave!

Piro

A na tregon si te burgosen serbet ?,A ua ke dhene besen e shqiptarit qe nuk ke me punue kundra serbit !!hahaaaaa
Pirrros ti pa ua dhene besen serbeve qe nuk ke me qen kundra serbise gugjen time ke mundur te burgosesh nga serbija!hahaaaa

Nese ja ke dhene besen serbeve qe nuk ke mi tradhetue,po serbet kan organizue gazetaret qe te shkruain menihere per ty,kamerat duke inqizue duke te dergue ne burg,qe popullit me ja mpire mendjet qe me thene a Pirrosi pidhici paska qen patriot e semen e semes spiunave pirrosus!Dhe a te kan thene nese nuk na betohesh ne ty nuk te burgosim,sepse nese ty te burgosim ti ne mesin e shqiptareve behesh i larte dhe kur te leshojna nga burgu ne serbet i organizojna spiunat shqiptar qe me te vizitue dhe nga vizitat e shumta ke mu ba pasanik i madhe dhe ne qeverin e kosoves bablokush spiun serb!
Shkoni ne rrote te sames spiunat e serbiaqkes!
arber fr, Qaq shume kan luftu me shkije keta te llapit ( qerim kelmendit) sa qe krejt sherbimi serb i ka vra mas lufte. Sa e quditsh
me kjo pune a!?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   Mar 15 Mai - 2:09


mebybe 24-09-2010 08:55
Citim:
Postuar më parë nga pirroja1 (Postimi 2872553)
Pershendetje Llapi,
E sheh se kane dal jasht kontrolle krejt keta udbash. Keshtu duhet me lujt qoke me ta, se mjaft kane lujt me neve sa kane qene argat te Serbise!

Vetem nje: po me dhimbet Brari, se ua ka majt krahun, kurse tash e paskan "djeg" edhe Brarin!
Brari per juve eshte zot ketu ne forum. llapi, disa, e kosovelli jan grupa Qerim Kelmendit;;;;;;;;;.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   Mar 15 Mai - 2:11

brarin gabim e ka etiketue se nuk a me keta hora enver qena
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !   

Revenir en haut Aller en bas
 
qerim kelmendi i u martua me gocen e xhaxhait te vete !
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: