AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdiu ka punue ne MPPj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdiu ka punue ne MPPj   Ven 18 Mai - 14:32

SEARCH KEYWORD HAXHI KUĒI TOTAL: 9 RESULTS FOUND.

SEARCH AGAIN

Search Result

Masakra e Mejės 14-27 prill 1999
Category: AlbaKos/Kosova

... qė pėr fat tė mirė funksionoj *** Afrimi dhe Pashku Kėtė tė premte nė Lėndinė tė pikėllimit u rivarrosėn Afrim Haxhijaj dhe Pashk Ndrejaj. Ishte njė udhėtim i gjatė prej nėntė viteve si dhe nė balada ...

Saturday, 14 April 2012
Haxhi Kuēi: Avdi Ibrahimi, ke punue nė Mbrojtjen Popullore tė Jugosllavisė si njeri iredentist!
Category: Lajme Aktuale/Opinione

Shkruan Haxhi Latif Kuēi - Avdi Ibrahimi krekoset kinse eshte kundra tradhetareve,duke shkrue patriotizem,.Kurse esenca eshte ka i merr informatat se kush jan kundra kesaj qeveris se qelbosur serbofile ...

Wednesday, 11 April 2012
Arvanitasit themeluesit dhe drejtuesit e Greqisė moderne, zotėr tė Greqisė sė lasht dhe tė sotme
Category: AlbaKos/Histori

... arvanitas me famė janė: Polikron Lebeshi, Eleni Bukura, Jani Altamura Bukura, Niko Voko, Niko Engonopulos, Alqi Gjini, Jani Kuēi, Taso Haxhi, Stamati Lazeru, Thanasi Ēinko, Andrea Kryeziu, Niko (Gjika) ...

Tuesday, 27 March 2012
Reagim i hapur pėr rrencin dhe racistin 'Haxhi Kuēi'
Category: Lajme Aktuale/Opinione

... e ka vozitur edhe Arkanin me taxin e tij nėpėr Kosovė dhe se ka patur kontakte me pesė akademikė serbė tė cilėt e kanė frymėzuar se si duhet shfarosur popullin shqiptar. Ky ėshtė Haxhi L. Kuēi (Krasniēi) ...

Saturday, 17 March 2012
Qėllimi dhe masat pėr zbatimin e kolonizimit dhe reformes agrare
Category: Libra Shqip/Kolonizimi serb i Kosovės - Studim - Jusuf Osmani

... (37) dhe Zakuti (15). Komuna e Lipjanit: Akllapi (3), Babushi i Muhaxhireve (17), Baica (4), Banulla (9), Bregu i Zi (9), Bujani (Cool, Dobraja e Madhe (6), Dobraja e Vogel (10), Gadime e Eperme (5), Gadime ...

Wednesday, 12 January 2011
ISLAMIZIMI I POPULLIT SHQIPTAR - Dr. Skėnder Riza
Category: Bota Shpirtėrore/Info / Opinione

... nė atė kohė, nė dioqezėn e Shkupit (nė Kosovė), nuk kishte mbi 2000-3000 katolikė, madje-madje, mė shumė gra e fėmijė se sa burra. Nė fund duhet hedhur poshtė teoria cvijiējane apo haxhivasiljane mbi ...

Monday, 19 July 2010
MĖ I RIU - Bedri Islami
Category: Libra Shqip/Enigma e njė vrasje tė trefishtė - Bedri Islami

... me ato qė denoncuan Zahirin. Nė prag tė nisjes sė fundit, Iliri do tė jetė nė Durrės, nė shtėpinė e njohur – bazė tė luftės tė Haxhi Babės ( Musa Demiri ) ku do tė linte njė pjesė tė logjistikės dhe ...

Tuesday, 13 July 2010
ABDYL KRASNIQI - FRYMĖZUES BREZASH
Category: AlbaKos/Histori

... sė paku njė tregim Shotės (Mehmet Kajtazi: Njėqindvjetori i lindjes sė Shotė Galicės, fejtoni nr. 15, Bujku, Prishtinė, 17 janar 1995). Edhe Ajet Haxhiu nė librin “SHOTA DHE AZEM GALICA” (Tiranė,1976, ...

Tuesday, 29 September 2009
Agjencia informative «Presheva Jonė» shėnon njė vit tė fuksionimit tė saj me njė bilanc tė sukseshėm
Category: Lajme Aktuale/Lajme

... Banka Botėrore, Asmableja e pėrgjithshme e OKB-sė etj..). Nga polķtika, diplomacia, kultura dhe sporti do vequar intervistat dhe takimet me Ban Ki-Moon, Haxhinasto, Barroso, Jozefina Topalli,
Kadare, Ina ...


http://www.kosovarimedia.com/index.php/component/search/?searchword=haxhi+ku%C3%A7i&ordering=&searchphrase=all
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Avdiu ka punue ne MPPj   Ven 18 Mai - 14:45

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdiu ka punue ne MPPj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: