AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Andrrat e ušk ,šlirimi nga NATO

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Andrrat e ušk ,šlirimi nga NATO   Mar 12 Juin - 0:25

Prizrenasi 2 (Prizren): 11-06-2012 19:06
Pjesetarert e UCK - se vetem sa i nisen lufte, dhe popullin e ngrat e momentet me te veshtira e lane ne lloce, duke ikur ne Shqiperi etj. Hiq. NATO e cliroi Kosoven. Zoti e bekofte kete aleance ushtarake, te shenjet per ne shqiptaret.


hoxha (Prizren): 11-06-2012 18:36
Blla blla blla blla blla...
kastriot (gjermani): 11-06-2012 18:34
Po e vjedhni Kosoven edhe popullin e saje ne emere te deshmorve oj Znj. Presudente. Edhe pse ju ndoshta nuke jeni e involvuar ne hajnin dhe korrupcionin pore mbani nje pergjegjesi morale qe nuke beni asgje per t┤a ndaluar kete fenomen sepse keni nje poste qe duheni te reagoni dhe jeni fajtore e barabarte me ata qe po e vjedhin kete popull.
Naimi (Zvicer): 11-06-2012 15:25
Hashimi ta ka pregaditŰ fjalimin, Po?
Prizrenasi (Prizren): 11-06-2012 15:18
Clirimi i Kosoves, u be fal mundit te atyre , te cilet nuk jane me ne jete e te cilet fuqishem u angazhuan per clirimin e Kosoves , Rugoves, pastaj NATO-s, UCK-se , dhe MEDA -ve lokale e nderkobetare , dhe diaspores.
skendo (us of america): 11-06-2012 15:15
uck vetem mund te endronte qlimrimin e kosoves. clirimi i kosoves nuk u arit me pushkat e ndryshkura te uck por me muskujt e ushtrive te huaja te cilat tani me siguri jan pishman qe n
a ndihmuan ....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Andrrat e ušk ,šlirimi nga NATO
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: