AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhiron video porno me tė birin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhiron video porno me tė birin   Dim 24 Juin - 2:01

Xhiron video porno me tė birin
Uashington , (Kosovapress) 24 Qershor 2012 09:29

Njė grua, qė regjistroi njė video duke bėrė seks me tė birin e saj adoleshent, tha se ky nuk ėshtė incest, por njė tėrheqje gjenetike.

Amerikania Mistie Rebecca Atkinson, 32 vjeēe, bėri seks me tė birin pasi u ribashkuan pas 15 vitesh tė ndarė.

Ajo u kap nė njė motel me 16 vjeēarin, qė kishte regjistruar videon, kur i bėnte seks oral.

“Nuk ndjej se duhet tė akuzohen pėr incest pėr shkak se kjo ėshtė njė tėrheqje gjenetike. Ėshtė njė fenomen shumė i fuqishėm qė u ndodh 50 pėr qind tė njerėzve kur ribashkohen me njė tė afėrm pas shumė kohėsh,” tha ajo.

Pak studime ka nė lidhje me kėtė ēėshtje. Por disa psikologė thonė se anėtarėt e familjes qė kanė shumė kohė tė ndarė tėrhiqen seksualisht kur takohen
si tė rritur.

Djali jetonte me babanė e tij, ndėrsa nėna nuk kishte pasur tė drejta kujdestarie mbi tė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhiron video porno me tė birin   Dim 24 Juin - 2:04

Kivi ėshtė i pasur me fibra dietike dhe ėshtė njė zgjedhje shumė e shėndetshme pėr diabetikėt pasi ai ndihmon nė kontrollin e nivelit tė sheqerit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhiron video porno me tė birin   Dim 24 Juin - 2:13

Kivi ėshtė gjithashtu i dobishėm nė parandalimin e kollitjes. Ėshtė i njohur si njė furnizues shumė i mirė i dy vitaminave C dhe K. Fruti i kivit, gjithashtu, mund tė parandaloj astmėn dhe kancerin e zorrės sė trashė. Si njė frut i ėmbėl dhe i vogėl me njė shije tė veēantė, ai gjithashtu ka fuqinė pėr tė mbrojtur sytė.

Ngrėnia e tij ėshtė njė aktivitet thelbėsor i pėrditshėm pėr tė gjithė ne pėr tė mbajtur trupin tonė funksi
onal siē duhet.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Xhiron video porno me tė birin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Xhiron video porno me tė birin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: