AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 silit;Agim Barja patrioti i podrumeve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: silit;Agim Barja patrioti i podrumeve   Dim 24 Juin - 23:50

haxhiu
Anëtar i BesueshëmNumri i postimeve: 1151
Profesioni/Hobi: bashkimi me dajak
Registration date: 29/06/2008


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Sun Aug 09, 2009 3:09 pm
agim beterja
kam mundur te behem pasanik dhe ta marri vendin e rugoves kam pas oferta te shumta!Kam mundur edhe te behem komandant i uçk,por e kam refuzue me ja qie ***** popullit tim ,a e kupton tani apo deshiron me gjeresisht me ta spjegue!!!!!
..................................................................................
..............................................
silit
Fillestar/e

Numri i postimeve: 7
Registration date: 13/04/2008


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 1:55 am
Desha me te vete sinqerishte se cka ken ba keto 33 ushtar ne kosove cfar aksionesh kan bere kur njeri prej tyre jam vete une o AGIM patrioti i podrumeve.

detektivi


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 8:22 am
Silit
Brravo te kofte se ky po menonte se se njo0fin populli shok e luftes se kushe eshte..
Po lavderohet vet se eshte bere servile i partivbe politike..
Ushtaret e uck te vertet nuk perkrahin partit politike qe tradhtuan amanetin e deshmoreve dhe betimin e uck..
Keta jane hajnate uck bandit qe perfituan ne emer te luftes..
Edhe ne kemi perkrahe me gjitha mjetet uck bile shume heret se sa Agimat e xilat e do jere.
PO ata na tradhtuan.
Dhe ishe uck patriot si Nuredin Lushtaku etj nuk perkrahin keta dezertore servil te huaj qe shkaterruan qka ka shqiptare..
Vetem ai qe ska gjak shqiptari pranon kete flamur multietnik dhe rez1244..
Po mire qe po ja qet marifetlleket se edhe ne e dijme ..
Te Lumte
Silit---

detektivi


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 8:32 am
Agimi vetem paska ndegjue per ate Grup qe lidhje spahe..
Ne ate kohe Kan qen edhe te kaqanikut Fehmi Lladrovci etj.
Sala i ka perzan dhe disa ja ka derzue serbise.
Fehmiu me shoke iku per Gjermani.
Me 1996 organizoi grev urie per shkarkimin e berishes qe ofrojke autonomi ne france dhe hiqi embargon me serbine ..Kurse Rugoves doreheqje sepse edhe ky u takojke me Milloshin dhe sulmet e uck ndaj policive serbe i quajke banda dhe ofrojke nje lloj autonomije per kosoven..
Leji ato rrena o Agim se kena qen vet ne keto ngjarje dhe kemi pas shoke aty..

haxhiu


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 12:45 p

..............................................................................
silit

Numri i postimeve: 7
Points: 1
Reputation: 0
Registration date: 13/04/2008


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Today at 2:55 am
Desha me te vete sinqerishte se cka ken ba keto 33 ushtar ne kosove cfar aksionesh kan bere kur njeri prej tyre jam vete une o AGIM patrioti i podrumeve.

agim__barja

Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 4:52 pm
e keto sene nuk jan per ty se nuk i kupton se gjithmon shpijunet kan deshir me dijt gjiecka


haxhiu

Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 4:57 pm
siliti nese ka qen ne kete formacion te uçk "atllantiku "pse nuk del me emer nga kush po frigohet e le ta thote troq!Troq vetem te verteten !


detektivi

Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 5:03 pm
Po ne e dijme se kena pas shoket aty.
Ata shumica kan qen te organizuar nga Xhergj Rrapi Ish Minister ne Qeverine e Kosoves ish udbashi.
per ate Adem jashariu u largua nga ato forca.
Sala i Perzuni dhe disa i Burgosi!
Ti Agim as lidhje ske per keto pune -
Tu kan perzie me Te Ahmet Krasniqit e Rugoviqeve..
Kure ta permeni emrin e Adem Jasharit e fehmi Lladrovcit duhet me u ngrit ne kembe ju servilet.
Dhe me shperla gojen..
Adem jashari dhe ata qe ishin me ta nuk kan lidhje me ju servilet dhe te shiturit e uck..
Apo uCk-ja juve e Hajnave bananave..

haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 5:06 pm
SILITI

A ban bre shok te me shkruan ne privat,????Dhe trego se çka ke perjetue ne luften e uçk ?
Hajt e vella vetem perpara drejte bashkimit ton ,vdekje tradhetareve.


agim__barja

Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 7:51 pm
detektiv ti e ke rrethin asi udbash qe kan vrare mbase shpine patriotet tone kombetare.ti i ke edhe disa njerez qe nuk kan patur mundesi ma ku te shkojn dhe jan futur ne UCK sa per sy e faqe ne vitin 1999
hahahaha o trimi me shoket e tu
ti detektiv je njeri hop hop her me shkije her me shqiptare te dij mire kush je se kam kete problem takohemi dhe do ta them ne kater sy
ty edhe informatoreve te tu qe veq i kemi me emer e mbiemer se ti per kete list i vogel je me dijt edhe smundesh me ndryshue asgje se kjo eshte grupi i par e i dyti eshte tjeter me emra tjer
po ku ke qen ti o bylbyl a filma po shkruan a

detektivi
Anëtar i Suksesshëm

Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 8:50 pm
Udbashet jeni ju qe ma populli nuk ju do..
Ne kurre skemi qen me udbashet po ja kemi lujte ***** dhe do tja lujme te gjitheve tradhtareve dhe atyre qe naj hiqen kombin e flamurin etnik.
edhe atyrev qe pallen pas ketyre servileve.
Ne punojm ngadal e me mend...
Ku kam qen e dijne shoket dhe shumica e popullit ne kosove .
Nuk ka nevoj agim bajra me dijte .
Se sje kerkushi fare,je i vogel per keto pune..


.............................................agim__barja


Age: 49
Vendi: shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi: EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date: 24/10/2008


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Mon Aug 24, 2009 9:33 pm
AS NUK JAM I INTERESUM PER ME DIJT SE KUSH JENI JU SE JENI NJE NJERI I PA VLER SKA RENDESI UNE TE JU DIJ JUVE O DETEKTIV SE SJE ASKUSHI ASE NUK KE ME QEN MERR VESH SHQIP

haxhiu
Anëtar i Besueshëm


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Tue Aug 25, 2009 2:43 pm
agim barja

Po ta njef detektivin ti tjera fjale do ti perdorosh!!!!!!I lumi ti i lumi !!!!

mlidhe veten dhe vazhdo drejte BK sa nuk eshte
bere voneeeeee


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: silit;Agim Barja patrioti i podrumeve   Dim 24 Juin - 23:52

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
silit;Agim Barja patrioti i podrumeve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: