AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.   Mer 1 Aoū - 6:07

, m’i vunė prangat, roja mė ofroi cigare”, thotė ai dhe shton se Agim Ēeku ia kishte marrė paratė. “Tė gjithė personat qė ishin me mua nuk kishin uniforma. Unė Agim Ēekun nuk e kam parė mė”
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.   Mer 1 Aoū - 6:10

Bedri Halimi ėshtė sjellė mirė me mua dhe m’i ka kthyer paret qė m’i kishin marrė Agim Ēeku dhe Xhemshit Krasniqi”, ka thėnė ai. Ai ka thėnė se nė atė kohė ėshtė marrė nė pyetje dhe ėshtė rrahur nga Fatmir Limaj, i cili ishte prezantuar, sipas tij, si anėtar i SHIK-ut.
“Fatmir Limaj me ka marrė njė herė nė pyetje. Prezentė kanė qenė edhe Sabit Geci, Kadri Veseli dhe njė person me mustaqe, i cili ka marrė vetėm shėnime
”, ka thėnė ai.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.   Mer 1 Aoū - 6:12

ardit mustafa
i/e regjistruar

Anėtarėsuar: 09-04-2007
Postime: 354

Citim:
Postuar mė parė nga L-7
Sabit Geci akuzohet pėr vrasje e keqtrajtimqyky osht ai sabit hajni qi ja ka pas kput kryt ni qikes ne qikatov te re, me kerr te familjes sylkaj edhe kurr nuk ju ka pergjegjun.

ky u kan i lidhun me shkije. qisi ushtarsh ka pasun uqk e LPK. Kta jan kan ma t kqi e ma t poshter se milict serrb. ma shum kan dhunue femna shqiptare qita uqk te LPK se shkijet. kini mu bind edhe pėr kta.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.   Mer 1 Aoū - 6:30

Kllokoqin e vranė ta fshihnin tė kaluarėn e vetRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.   

Revenir en haut Aller en bas
 
Agim Ēeku ia kishte marrė paratė.
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: