AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Tahir Rrecaj patriot

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Tahir Rrecaj patriot   Sam 4 Aoû - 7:13

Drenica 97
i/e regjistruarAnëtarësuar: 19-07-2009
Vendndodhja: KOSOVE
Postime: 1,043

Citim:
Postuar më parë nga Sharri-Liburna
Per fat te keq ne kosov ndodhi e kunderta ,ucka e thacit rehabilitoi nbashkepunetoret e udb-s ,kurse asgjesoi cdo shqiptar qe kishte mendim pozitiv per shqiptarin,kjo eshte tragjedia.
bllaca zagari i udbes e quan udabash Tahir Rrecajn i cili kurre nuk ka qen bashkpuntor i udbes,dy axhallaret e Tahirit ,Idrizi kryetar i LDK ne Skenderaj dhe Rrustemi jane vrar nga serbet,Idrizi ende konsiderohe
t i zhdukur....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tahir Rrecaj patriot   Sam 4 Aoû - 7:17

https://www.youtube.com/watch?v=Cm9gAwQtnlQ

Ne fund te storjes ne ju tube Geci i tregon Tahir te uçk ta morren vellaun dhe ta zhdukenhttps://www.youtube.com/watch?v=Cm9gAwQtnlQ" border="0" alt="" />


Dernière édition par Perparimi le Sam 4 Aoû - 7:19, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tahir Rrecaj patriot   Sam 4 Aoû - 7:18

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tahir Rrecaj patriot   Sam 4 Aoû - 7:21

Edhe ateher kur tradhetaret shqiptar vrajn shqiptar thone se serbet e kan vrare e veten e ngrisin patriota pisat e sames qe jane keta zagara.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tahir Rrecaj patriot   Sam 4 Aoû - 7:44

Qoso serbet nuk e kan okupue veriun me ba tregeti siq jeni ju tugjar te mallkuar,serbet vetem po na ngushtojn e nje dite ne nje lugin e me na mbulue e ti me mjekrren e capit vajtofsh e vdeksh keshtu.
Na trego tjera rrena se kjo as qe arrihet nga ana e pales serbe.E ju dhe shoket e tu keni deshire keshtu se u konvenon me i thene mases se mjere qe e arritem ate çka deshtem m
e ngrere mut.ju
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Tahir Rrecaj patriot   

Revenir en haut Aller en bas
 
Tahir Rrecaj patriot
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: