AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Iluminatet ne kosove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Iluminatet ne kosove   Dim 5 Aoû - 8:23

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Iluminatet ne kosove   Dim 5 Aoû - 8:24

Haxhi Kuçi thotë:
Komenti juaj po pret moderimin.
Gusht 5, 2012 te 10:21 AM
Adami ne kohen e tij sa ishte ne jete ja ka arritur qe te organizoi shmue revolucione si ne itali rusi e tjera,por i paguar nga dora e tjereve duke pague njerez per komplote.
Pra marksisti i pare ne bote ka qen Adami me emrin Spartak.
Kurse Marksi emrin e vertete e ka pasur Mardohai
Kjo organizat e organizoi Leninin ne zvicerr qe te shkoi ne rusi per ta organizue revolucionin rus.
Iluminati i tanishmi quhet KESKO
Ne kosove kjo organizat ne krye me Henri Kisingjerin e pergaditen luften,por deshtuan ate qe e deshiruan qe tere shqiptaret te deboin per ne Qad gje qe kjo avanture ishte aq e shtrenjet me nje qmim 40miliarde dollar qe kete popull ta zhdukin,por kush e shpetoi kete popull emrin nuk ja permendi,jo qe kam frige por populli eshte aq i dobet qe nuk ja merr ne konsiderat meritat e tija.
Kete e din disa perfaqesues nga turqia qe emrat e tyre i di e din dhe nje ambasador i bosnjes emrin nuk po ia ceku.
Me mire fukara se gjelat me marr jetra pa lejen e te Madhit Allah(Perendi)
Ai e din me se miri se kur duhet ti zhduk kombet dhe
popujt e ndyre.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Iluminatet ne kosove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: