AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mos debato me tradhetar se te qesin poshte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mos debato me tradhetar se te qesin poshte   Sam 11 Aoû - 4:16

Kurr mos debatoni me tradhetar se te qesin poshte dhe ta shpallin tradhetar.
Nje komb me dy atdhe
Nje komb me dy flamuje
Nje komb me dy himne
O sa mire me qen shqiptar tradhetar si Avdi Ibrahimi
Tradhetari kurr se panon se eshte tradhetar edhe kur tradheton sepse ka lindur hipokrit
I drejti kur gabon e pranon gabimin haptas e tradhetari(hipokriti e mbron tradhetin si Avdi Ibrahimi me shoket e tij
O sa mire me qen shqip
tar tradhetar !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Mos debato me tradhetar se te qesin poshte   Sam 11 Aoû - 4:17

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mos debato me tradhetar se te qesin poshte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: