AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Turp per liridashesit qe heshtin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Turp per liridashesit qe heshtin   Dim 12 Aoū - 2:56

Turp pėr tė gjithė ju liridashėsit e Kosovės
qė heshtni para kėsaj dhune tė aplikuar nga poshtėrsitė e LDK-sė e PDK,AAK


Ata qė shkatėrrojnė
, ata qė tė shpallin tė ēmendur,kur ua thua te verteten janė kanibalist –hajne mish njeriu.Turpi eshte kur heshtni e nuk e thuani te verteten .Turp eshte kur nuk keni guxim ti dilni perpara e tja jepni hakun.Turp eshte kur liridashesit i nxisin qe ti vrisni patriotet si tradhetar .Koha nuk ka per tjua falur mekatet.Nje popull mekatar e zhduk perendia nga dheu i kesaj toke !
Kur dikush ju nxite ta vrisni dike si tradhetar,ju se pari duhet tu beni pyetje fqinjeve te tij,miqesin e tij e jo me te ndegjume te njerit apo ndonje partije te qelbur ne tradheti .Qe si qellim e kan per ta largue nga e verteta,qe masa mos ti marri vesh tradhetaret e ndyre,,Mos vrisni atdhetar,por vritni tradhetaret se u krymb populli kembe e krye.,,,,ZOT(PERENDI,nese e ka kalue ky popull me tradhtar mbi gjysmen e perqindjes,ēka po pret ?Mos valle me ua dorezue qeverisjen tende !qe djallet ta qeverisin kozmosin dhe njerezin qe hecin rruges sate,Kethejau si ne kohen e NUHIT,apo Gjinglameshit,ndryshe kolapsi qe do humb gjeni qe e keni krijuar nga gjaku yt,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Turp per liridashesit qe heshtin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: