AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Miftari: Vėllai i Thaēit informatorė i UDB-sė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Miftari: Vėllai i Thaēit informatorė i UDB-sė   Dim 12 Aoū - 11:19

http://www.albanur.eu/showthread.php?t=4961


Miftari: Vėllai i Thaēit informatorė i UDB-sė

Nė njė video ekskluzive qė ka siguruar Indeksonline, janė bashkė dy tė vetė-shpallurit agjent tė SHIK-ut duke folur pėr “problemet e mėdha”.

Dy personazhet, tė bėrė tė famshėm sė fundi pėr pėrplasjet mes tyre dhe letrat e shkėmbyera mes veti, ishin takuar kohė mė parė nė shtėpinė e Nazim Bllacės.

Nė kėtė takim ata flasin pėr sulmin e serbėve ndaj familjes Jashari, gazetarit Bardhyl Ajeti, Selim Broshės, Ibush Kllokoqit dhe vrasje e sulme tė tjera.

Nė kėtė video, Naim Miftari, i cili nė gjykatė kishte mohuar qė njihej me Nazim Bllacėn, kurse tash duke pirė ēaj nė shtėpinė tij, pretendon se ka fakte qė e implikojnė vėllain e kryeministrit Hashim Thaēi me shėrbimin informativ serb (UDB).

Megjithėse publikisht thotė qė nuk ėshtė Azem Syla pjesė e SHIK-ut, nė shtėpinė e agjentit Nazim Bllaca, Naim Miftari e pohon tė kundėrtėn.

Ai madje pretendon se informacionet e marra nga Shėrbimi Informativ i Kosovės fillimisht shpėrndaheshin nė shėrbimet sekrete serbe e pastaj ktheheshin nė instancat kosovare.

Miftari nė kėtė video flet edhe pėr shumė raste tjera tė ndjeshme e tė cilat deri tani kanė qenė enigmatike.

Bashkangjitur keni videon ekskluzive qė ka siguruar Indeksonline.
___
_______________


Derničre édition par Perparimi le Dim 12 Aoū - 11:23, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Miftari: Vėllai i Thaēit informatorė i UDB-sė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: