AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi Ibrahimi e paska okupue VV

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi Ibrahimi e paska okupue VV   Sam 25 Aoū - 5:43

Prandaj qytetarėt shqiptarė duhet tė ndjejnė vetėn tė ēliruar pėr tė ruajtur gjithēka tė mbarė mė Lėvizjen Vetėvendosje.
Skruan: Avdi Ibrahimi......................
Me kete Avdi Ibrahimi paska kalue ne vetqarrosje

http://www.gazetajone.com/2010/12/04/i-huaji-dhe-vetevendosja/

Avdio ,Albini ka qen i nxen nga forcat serbe dhe a e dinit ju zotra jote se ky ka qen zevendes i demaqit si perfaqesues politike i uēkes ?Dhe serbi e paska lirue nga burgu si Ukshin Hotin hahahaaa sa qesharak qe me je .

Te vetvendosjes paraqiten kinse jan kundra qeverise a nuk eshte e vertete kam argumente nga pefaqesuesit e Albinit.

Qe sa vite jepni deklarata se duhet nje referendum gjithepopullor se a po deshiron populli shtet apo bashkim ?Na mytet me deklarata.
Po ti ne shume vende ke shkrue se vv eshte vetfundosja.Si pe qon me Rexhep Selimin o Avdiooooo
E me ate Sanije sandokanin ???????????????E paska okupue vv levizja,siq e patet okupue LDK te Ibrahim Rugoves.....Ju keni porosi qe si te krijohet ndonji organizate per qeshtjen e shqiptareve pa hezitim e okuponi dhe e grabisni per qelliet ogurezea kundra kombit shqiptar.
Dua ta krijoi nje organizate me titull ;Dojna me ngrere balte derri e na vidhni ma shpejte e nginu me balt
en e tille.....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdi Ibrahimi e paska okupue VV
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: