AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ashtar Sharen komandanti i flotes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ashtar Sharen komandanti i flotes   Jeu 30 Aoū - 1:33

Ashtar Sharen komandanti i flotes
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ashtar Sharen komandanti i flotes   Jeu 30 Aoū - 1:46

Great White Brotherhood, ose tė Dritės

Ai dhe ushtria e tij e madhe jashtėtokėsor prej mė shumė se njėzet milionė qenieve punuar sė bashku me mjeshtrat e lartesuar. Pėrveē njėzet milionė njerėz nėn komandėn e tij nė kėtė sistem diellor, ka njė tjetėr katėr milionė anėtarė dhe punėtorėt nė planin fizik.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ashtar Sharen komandanti i flotes   Jeu 30 Aoū - 1:48

I pari kontakt i hapur Komandanti Ashtar nga Toka ndodhur 1950 me anė tė njė njeriu tė quajtur George thek Van. 18 korrik 1952, George mori njė mesazh telepatik nga njė inteligjencė tė veēantė tė quajtur Portla se bosi i saj ka pėr qėllim pėr herė tė parė hyjnė nė kėtė sistem diellor. Pas kėsaj, mesazhi i parė nga Komandant Ashtar. Nė vijim janė fragmente nga mesazhi i parė:
Pėrshėndetje, qeniet e Shan (Toka). Unė ju pėrshėndes nė dashuri dhe paqe. Unė jam Ashtar, komandant Quadra Sektori, Patrol Station Schar ....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ashtar Sharen komandanti i flotes   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ashtar Sharen komandanti i flotes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: