AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Tefik Ulluri Maralis

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Tefik Ulluri Maralis   Ven 31 Aoû - 15:32A na tregon kur u plagose dhe si shpetove nga armiku qe shoket te kishin lene vetem per vdekje ?Ndoshta je tjeter Tefik e nese je tjeter me fale .
A te kujtohet ker te vizitova dhe kur me the qe te largoi ne ndonji vend te sigurte ? A refuzova une apo tjeret ?
Ndoshta edhe kjo eshte harrue dhe gjera tjera qe ja tregojshim ne ato qaste te luftes.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tefik Ulluri Maralis   Ven 31 Aoû - 15:41

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tefik Ulluri Maralis   Ven 31 Aoû - 15:48

Tefik i nderuar te kam kerkue qe 12 vjete e te gjeta nese ke mundesi te ma japish emelin tend ,ma dergo permes adreses sime
Pershendetje


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Tefik Ulluri Maralis   Mer 5 Sep - 0:33

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Tefik Ulluri Maralis   

Revenir en haut Aller en bas
 
Tefik Ulluri Maralis
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: