AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB e

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB e   Sam 1 Sep - 2:36

Arsim Bala

Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB e
« Pėrgjigju #2 mė: 20-04-2011, 20:ės serb30:42 »
Tradhtia ndaj Kosovės, Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB ės serbe.
Jam njė bashkvendas i Fadil Shytit dhe nė qytet e pashė me persona plotėsisht tė panjohur qė folshin gjuhen serbe, e pėrshėndeta dhe i thash sa mire e paske msue atė gjuhė tė shkretė dhe vazhdova rrugėn. Ju e dini qė nė Suedi koha nė kėtė vit ėshtė pak ma e mire, dhe dola me disa koleg e takova prap Fadil Shytin nė qytet nė njė kafe ai folte nė telefon prap shkinisht i thash a je me pi ni kafe mė tha se ėshtė i nxanun se i vin do shokė, i thashė qfarė shokesh do boshnjak e me ta kesh tu folė, pas pak minutave erdhen tri veta si bandita dhe Fadili u largua nga Tavolina jonė dhe do letra atyre javė dha ne u quam dualum jashtė ai mbet aty.Njė shok i imi mė tha edhe njė herė nė qoftėse tė shofim me te mė nuk kena me tė folė se Fadil Shyti
u bo si Bllca.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB e   Sam 1 Sep - 2:36

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fadil Shyti u vu nė shėrbim tė jugosllavėve –UDB e
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: