AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Adem Jasharit, qė do t'i dorėzohet nga Azem Syla

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Adem Jasharit, qė do t'i dorėzohet nga Azem Syla   Mer 5 Sep - 1:04


Ismet Sylejmani "…Ishim takuar me Haxhi Lleshin, kur biseduam pėr fillimin e luftės sė armatosur, Ai burrė i madh i popullit shqiptar, saktėsisht na tha: “Ne shqiptarėt e Shqipėrisė, pėr juve nuk e fillojmė luftėn e armatosur, nėse ju nuk e filloni, por po e filluat luftėn, mbajeni mend se; shoku Enver Hoxha, Partia dhe Shteti Shqiptar ka menduar pėr kėtė ditė, armė dhe barot keni sa tė doni dhe luftėn kundėr Serbisė do ta fitoni”!...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Adem Jasharit, qė do t'i dorėzohet nga Azem Syla
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: