AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 6:43

Ali Ahmeti udbash ne uçk si ne kosove dhe iliride,dhe shoket e ketij ne kosove sot ne qeverin e kosoves.


https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=MiX1q5_a1EQ&NR=1
https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=h3TXEw3HOak&NR=1
www.youtube.com/watch?v=6AeaZUJb_kY
https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=5vr6A9t0E0k&NR=1

https://www.youtube.com/watch?v=oW5L7Yvq_4U&feature=related

www.youtube.com/all_comments?v=z0F6L79BnWI&page=1jebali vas cetnici, ustase i partizani.....ti smrdljivi kosovarci za nista ne valjaju nego da ...... samo ke dojde vreme vie Albancite ke go likvidirate Ali Ahmeti Smile) ...
Ali Ahmeti spanks FYROM and their lies - YouTube

► 1:45► 1:45
www.youtube.com/watch?v=ozF30wmNHko
17 déc. 2011 - 2 min - Ajouté par darkomgay1
An interview with Ali Ahmetiby BoojumMXX493 views · Skipi & Tyzee - Ekskjuz Mi (Vreme e za ...
Vullnet Ahmeti - Spiun - YouTube

► 0:15► 0:15
www.youtube.com/watch?v=6AeaZUJb_kY
21 mai 2009 - 15 s - Ajouté par bashpilivani
Za vreme jugoslavije komplet porodica bila u sluzbi drzavne bezbednosni. ... Ali Ahmeti -Turpi PDSH ...


Dernière édition par Perparimi le Sam 8 Sep - 14:11, édité 4 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 6:53

Transformimi i UçKes ne TMK,mes Thaqit e gjen. Majkell Jakso
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t100-transformimi-... - Traduire cette page
3 messages - 1 auteur - 30 avr. 2006
Sipas RDW te dates 27.07.2001 lajmet ne gjuhen maqedone ... Dhe ma vone transmetuan se Ali Ahmeti ka punue ne organet politike ...
zeriatedheut
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 13:51

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 13:56

https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=5vr6A9t0E0k&NR=1

Jakupi;NUk ka pas mundesi aliu te me spionoi,pos zbehja e autoritetit,dhe humbja e indentitetit
Lima Nuk e fajson Ahmetin,sedhe pse Ali Ahmeti ne vend qe u betue me bashkue iliriden e riroberoi dhe Lima krenohet me kete lufte bashk me jakupin qe kinse shqiptaret paskan ba ndryshime per shqiptar ma mire kinse po jetojken shqiptaret tani qudi qudi qudi me keta rrenca.......Edhe Nait Hasani koka me mizuqken mbas veshit kukukukuku qe kam besue ne Nait Hasanin.Por kusheri i Sinan Hasanin .Nuk duhet quditur o popull i mjere.


Dernière édition par Perparimi le Ven 14 Sep - 1:57, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 17:55

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Sam 8 Sep - 18:16

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Mer 12 Sep - 0:08


Rreagim i Shoqatës të Veteranve të Luftës të UÇK-ës Tiranë
Prishtinë, ((SHVL E UÇK TIRANË)) 05 Shtator 2012 14:05
LUFTËTAR TË USHTRIVE ÇLIRIMTARE, MOS LEJONI FALLCIFIKIMIN E HISTORISË


http://www.kosovapress.com/?cid=1,75,152206
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   Mer 12 Sep - 0:19

Rreagim i Shoqatës të Veteranve të Luftës të UÇK-ës Tiranë
Prishtinë, ((SHVL E UÇK TIRANË)) 05 Shtator 2012 14:05
LUFTËTAR TË USHTRIVE ÇLIRIMTARE, MOS LEJONI FALLCIFIKIMIN E HISTORISË

Nuk ka falcifikim te kesaj luftes se uçk !

UÇK rofte sa malet me debore!
UÇK ishte betue qo do i bashkoi te gjitha trojet shqiptare dhe a nuk eshte ma mire sot ?Ja na bashkoi uçk ne nje shtet dhe as trolli ilirides as i lugines as i kosoves nuk kan kufije,pa leter njohtim levizim ne trojet tona.
O sa lezet mu kon kesi shqiptari
Haxhi Kuqi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ali Ahmeti me familje UDBASH ne k. e titos
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: