AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosova presi lypin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosova presi lypin    Sam 8 Sep - 20:06Dernière édition par Perparimi le Dim 9 Sep - 1:25, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosova presi lypin    Sam 8 Sep - 20:30

ramadan krasniI says:
Your comment is awaiting moderation.
09/09/2012 at 04:29
Haxhi Kuçi
Your comment is awaiting moderation.
09/09/2012 at 02:05 · Reply
Besim Nrecaj flijoi jetën për çështjen e madhe kombëtare

O Avdi Ibrahim rrenci;

PO apeta ja ke nis me genjeshtra me na marue petlla me uje ?
Njeriu kur vdes per qeshtjen madhore vdes ne vijen e frontit gjoks me gjoks,e ne vendin e punes ne kohen e Milloshit,i thuhet mbrojtja e nderit.
Ai ska pas qare me vra ate polic,ose ka qen i Vram nga shkau.Gerba vellau i Besimit a ka punue sekretar ne vreshtari.Eu prallat e tua.

Dhe a te kujtohet ate dite nese nuk gaboi ,se nuk harroi aq lehte ishte dite e marte dhe me thirre tek taxistat dhe mu lute qe te dalim ta kerkojna Besim Ndrecen se e ka vra nje polic serb ne vendin e punes,dhe nese e gjejm ta mshefim diku e tja bejna te mundur qe te ik nga kosova ?!!!!

A e kerkuam ane e kend shirokave,rruges gjere tek pusi atit,e rruges se studenqanit e neper vreshta ,e rruges se sopise.Pse nuk e thua edhe kete o burr atdhetari ?Mbas disa oreve a erdhe prape tek une dhe me tregove se e kishin vrare nga helikopteri me snajper ?A mos po genjeje edhe ketu ?Mesiguri se do thuash se po po genjeje!

Me mbrojte veten kur je fajtor dhe ta etiketon tjeterkend,shokun udbash pa qen e vertete kjo nuk ka bari qe e sheron plagen.

Qe thua se ka luftue me 3000 serb a ke Besimi me qindra shok a?Po ti me pas pasur shok te ngushte Besimin me kishe thene qe arme dhe pi meshojna shkive more eeeehhheeeTi din ti ngritish larte ata qe vdesin e ata qe jan ne jete shoket e tu i etiketon udbasha dhe masa duhet tju beson genjeshtrave te tua….Je i persosur qe ti bindish tjeret te hyne ne rruge pa koke !

Ti Besimit i ke thurrur kenge,Naim Berishes .A i kushton kenge edhe Liman Gashit qe bejshe pajtimin e gjagqeve a te shkruaj edhe per kete ?Nuk dua,pos nese ti e kerkon nje gje te tille !

Po te kishe vdek nga shkijet a ma kishe kushtue edhe mua nje kenge me qifteli.Cilt kengetar i kishe organizue me me kendue ?Ata qe ne kohen e Milloshit qe menagjojshin dhe se pari me ua que kembet ne polici apo jo !Fadil Dugagjiun eheeee….
Me shkrue ma teper pritojn njerezit mi lexue e nese don dialog urdhero e shkrujna sa ta deshiron shpirti- shpirt shitur.Por me nje kusht qe çka te shkruajm te na botojn e mos iu kercno forumeve e gazetave qe mos te mi botojn te miat siq ke kercnue gazeten Kosova presin e tjera e tjerat.

Haxhi Latif Kuçi

Reply


http://fletorjashqiptaria.com/besim-nreca#comment-713
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosova presi lypin    Dim 9 Sep - 2:33

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kosova presi lypin    

Revenir en haut Aller en bas
 
Kosova presi lypin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: