AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vrasja e Azem Hajdarit ,nxitje,mozamakeq

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vrasja e Azem Hajdarit ,nxitje,mozamakeq   Ven 14 Sep - 10:20

https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=Wr7OHAP-3nY&NR=1

I vrari nga Haklajt kan perzi,qe i kan dal ne prite.
Perqa e sundo
Kur nuk ka ligj ne nje shtet behen maskaralleqet

Kerkund ne bote nuk ka qe ti dalin ne prite mi vrare çlirimtaret,si Ilir Konushevcin dhe Haklajt.

Azemi u paska thene se nuk ka gisht ne dalje ne prite.
Dhe spiuni din ta nxerr veten e tja len sherrin tjetrit pa binbirihak.
Ka vye qat familjen e te vrarit qe eshte vrare me nxene tere shqiperia e mi lidhe para mases e me tregue kush ka gishte qe ja kan qite ne prite e pastaj nese ka gisht kushdo qofte populli ka vye mi denue.

Keshtu nese vazhdon me neve shqiptareve nuk ka me na durue bota.
Lexone te "Drejten Nderkombetare Publike"Dhe keni me kap koken me dy duar .KS nuk ngutet por na fshin si miza.

Ta kisha vetem nja pese muaj tana trojet shqiptare,do i kisha perbirue per biren e gjelperes,.Te miret ne atedhe e tradhetaret ne boten tjeter.
Enveri nuk paska punue edhe keq.
Pos qe ka ardhe ne pushtet permes serbeve ,kjo me pengon.
Por sidoqoft as nje shqiptar ne pozite nuk erdhi pa ndihmen e ketyre.
Ishalla ndryshoin shqiptaret si tan njerezia.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vrasja e Azem Hajdarit ,nxitje,mozamakeq
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: