AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lavirja behet atdhetare

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lavirja behet atdhetare   Ven 28 Sep - 1:06

Lavirja behet atdhetare

Lavirja e cila ne kohen e Milloshit bente qef me policin serbe behet patriote,duke u krenue se shtepin e saj e rrethonin policet serb kinse ja kerkonin te burrin e saj enverist dhe thote se neve na dogjen serbet me themel.
Keso rastesh ka ne kosove me qindra raste.

Lavirja nuk e cek se burri saj kishte shkue ne shtepi qe ta vrasi laviren.Kjo lavire e kishte alarmue policin serbe qe ta shpetoin nga vdekja.Kesaj ngjarjes lavirja e shendrron ne formen patriotike !
Tjetra lavire e tjera raste nuk e cekin se e ema bente orgji me polic serb e vete lavirja bente qef ne goje.Ndersa babai saj i binte ne shtepi policet serb qe ti nxjerin lek per te bler
e kerr tjeter .

Kta nuk kokan tradhtar, se jan enverista! Veq titistat kur po gabojkan kokan tradhtar. Enveristat edhe kur po vjedhin e po bojn krime kokan komtar!
Reshati nuk guxon mi permend keta qe jan gjalle ne qeverin e kosves se tuten e ka hak.
Selim Brajshori ke dite 3000 numra te tel.permenq ,per kete e kan vra qe mos mu nxene rrjeti tyre.https://www.youtube.com/watch?v=7-CJSGIDhLQ
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Lavirja behet atdhetare   Ven 28 Sep - 1:16

Te gjithe ata shqiptar qe u pasuruan gjate luftes ne Kosove ,jan pasurue ne emer te pushtuesit,sepse pa bashkpunue me armiq nuk kan patur mundesin te pasurohen,dhe keta persona quhen me norma nderkombetare tradhetar dhe pasuria e ketyre duhet tju konfiskohet dhe te denohen me denim te merituar.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lavirja behet atdhetare
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: