AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 i Brosha ka qenė nji "HARD DISC" i gjallė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: i Brosha ka qenė nji "HARD DISC" i gjallė   Ven 28 Sep - 1:38

-Pėrndryshe i ndjeri Brosha ka qenė nji "HARD DISC" i gjallė, dhe u flitke se ka ditur pėrmenq rreth 3000. nr. telefoni dhe 2000. nr. targave tė automjeteve nė Kosovė, dhe tė ishte ai gjallė fare nuk ka pasė nevojė Beogradi tė hapė DOSJET e Kosovės, sepse Brosha i ka ditė tė gjithė BASHKPUNTORĖT dhe INFORMATORĖT e Shėrbimit pėr menē. Mirpo, si thotė populli tė ndjerit "JA HJEKEN FLAMĖN" me kohė pas ēlirimit dhe ja mbyllėn gojėn si shumė tjerėve, psh. Komandantėve tė UQK-ės qė ishin tė ndershėm nė luftė dhe pasė lufte iu kanė ditė tė PALARAT e para dhe gjatė dhe pasė lufte, shokėve tė tyre qė erdhen nė pushtet.
Kėtė z. Badallaj, jam i sigurt qė e di, po e ceke pėr hirė tė lexuesve dhe z. Katravella.
Bali Katravella[ Thursday, 02.02.2012, 04:57 PM ]
Reshat Badallaj na del here titist here enverist, pra ky eshte shpijuni i UDB-se dhe SHIK-ut
Kush je ti more Reshat budallaj te kerkosh nga un te tregoje ty per veprimtarine time? Pse permend figura qe eshte marre nje pis shpijun si ti tua permend emrat sic jane Isuf Gervalla Adem Jashari etj. Une asnjehere nuk kam permend kend as nga luftetaret, as nga deshmoret e heronjet e as nga te burgosurit.

Une vetem me ty jam tuj debatuar more shpijun i dyfisht. Une nuk flliqi si ti qka te vij ne goje shane... Ti je nje pis gabel kjo tregon kulturen tende prej nje rrugaqi
e qeni endacak.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
i Brosha ka qenė nji "HARD DISC" i gjallė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: