AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj   Ven 12 Oct - 6:59

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Reshat Badallaj   Ven 12 Oct - 7:00

Reshat Badallaj « Tribuna Shqiptare
tribunashqiptare.net/?tag=reshat-badallaj - Traduire cette page
23 Shtator 2012 – Nga Reshat Badallaj. Reshat Badallaj. * Pėr inkuadrimin nė organizatė duhet tė shenoni emrin nė letėr dhe ta varni nė ēengele dhe ta ...
Reshat Badallaj | Facebook
www.facebook.com/reshat.badallaj - Traduire cette page
Reshat Badallaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Reshat Badallaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and ...
Zemra Shqiptare - Reshat Badallaj: Ēka thanė pėr demonstratat e ...
www.zemrashqiptare.net/.../Reshat_Badallaj:_Ēka... - Traduire cette page
27 Gusht 2011 – Reshat Badallaj: Ēka thanė pėr demonstratat e 1981: Fadil Hoxha, Xhavit Nimani, Mahmut Bakalli, Azem Vllasi...?
Images correspondant ą reshat badallaj - Signaler des images inappropriées


UD-bashet dhe tradhtarėt nė zonėn kufitare
web.kosovalbaner.com/vm/.../ud-bashet-shqiptar/ - Traduire cette page
Ish i burgosuri Politik nga Regjimi Serb, Reshat Badallaj nga fshati Zhur i Prizrenit , ka kėrkuar qė duke bartur pėrgjegjėsinė morale dhe ligjore personalishtė ...

Reshat Badallaj: Masakra e Zhurit | Revista Drini.com
www.revistadrini.com/.../reshat-badallaj-masakra-... - Traduire cette page
Reshat Badallaj: Masakra e Zhurit. 31/03/2012 | Filed under: Kulturė | Posted by: Redaksia. RESHAT BADALLAJ. * Do te ishte borxh qe te mos shkruanim per ...

Reshat Badallaj: Kush e shau Enver Hoxhen ne Kosove dhe perse ...
www.revistadrini.com/.../reshat-badallaj-kush-e-sh... - Traduire cette page
5 Mars 2012 – Ne kete shkrim nuk kam qellim te mbroje Enver Hoxhen,sepse cdo njeri e mbron dhe shan vepra e Tij dhe nuk deshiroje te futem ne zanatin e ...

Reshat Badallaj | Revista Drini.com
www.revistadrini.com/.../reshat-badallaj.../reshat-b... - Traduire cette page
Reshat Badallaj. 10/03/2012 | Filed under: | Posted by: Redaksia · « Previous Image | Back to Post |. RESHAT BADALLAJ ...

Category Reshat Badallaj – News 24/7 Lajme Ditore :
mitrovicali.com/?author=5 - Traduire cette page
Shoqata Atdhetare GRYKA E LUMĖS. By Reshat Badallaj On Monday, October 8th, 2012. 0 Comments. Reagim i Shoqates Atdhetare “GRYKA E LUMĖS” ...

Letėr publike per z. Sali Berisha, kryeminister i Shqipėrisė - Tė tjerė ...
kosovapress.com/?cid=1,75,146312 - Traduire cette page
Jam RESHAT BADALLAJ. Kaptina pėr tokė mė ka renė nė Zhur,krahina e Lumės.Shkollen fillore dhe gjimnazin e kam mbaruar ne vendlindje.Nderkaq, gjashtė ...

PĖRSE HESHTIM NE, KUR VETVRITEN ISH USHTARĖT E UĒK-ĖS ...
prishtinapress.info/perse-heshtim-ne-kur-vetvriten... - Traduire cette page
Nga RESHAT BADALLAJ. Reshat Badallaj. * U vetvranė 21 ish .... Jam RESHAT BADALLAJ nga Zhuri, krahina e Lumes. I burgosur politike disa here, bile se ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: