AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla   Ven 12 Oct - 11:29

Shkruan: Avdi13 2012
Nė Agjencin e LajmeveKosovapressnė shkrimin:Rreagim i Shoqatės tė Veteranve tė Luftės tė UĒK-ės Tiranė Prishtinė, ((SHVL E UĒK TIRANĖ)) 05 Shtat2012 14:05. Haxhi Kuēi, me pseudonimetKrasniqi dhe Ibrahim Kelmendi shkruan e shpif si gjithnji Ky shizofren i pa pėrmirėsuar tė cilit smira ja ka ka errėsuar logjikėn dhe ?ēdo gjė te keqe ai e gjen tek Unė Avdiu?. Ai kėshtu po e keqpėrdorė edhe A.L.Kosovapress, qė unė personalisht kam respekt dhe kam botuar edhe shkrimet e mia nė kėtė Agjenci informative mbarėshqiptare.Ju redaksi e Kosovapressit,e dini mirė se unė Avdi ibrahimi nuk qėndroj prapa kėtij shkrimi siē rren e shpif Haxhiu me pseudonimet,Krasniqi dhe I.K..Dhe gjithēka qė shkruan ky shkarravinletranxirės pėr mua janė rrena tė kulluara.Andaj i kam bėrė padi penale ne Gjykatė
................................................
Pergjigjem une Haxhiu

Avdi Ibrahim;
ēdo gje te keqe qe shohe tek ti,e sidomos ēdo gje qe e hiperballon ne sfera jashte mases se tepruar,do te kundervihem me ēdo kushte,gjere sa nuk shkruan shoqerimin qe kemi bere ne dy me dekada te tera.Por vetem realitetin objektiv dhe subjektiv.
E din ti shume mire se a shpiku gjera te paverteta.Ti Avdi kur per mua nuk ke fije respekti,tjereve as qe ja ngulish majmunin.
Une e shkruaj perhere ate se ēka e kam perjetue,Per ty ndoshta te duken shpifje keto vuajtjet e mija,por kam inqizime o hajvanbat.
Prapa Ibrahim Kelmendit nuk qendroi une ,por ai qe shkruan nuk me intereson siq te kam thene perhere,une shkruaj me emer timin dhe nuk paraqitem as si ti .
Qe sa here shkarravit, kinse ke ngre kundra meje kalxim penal ?Na rrofsh opengat ore lale.
Ti dhefsha gjygjetaret e Milloshit,dhe avoketet e titos.O titist o Avdi.

A eshte kallxim penal,nese e tregoje te verteten qe kemi pasur mes meje dhe teje ?I quditur qenke e fare e qoroditur.
Isha prer ne shtate pjese me pas dite qe je kesi
megaleonati .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: