AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mafia ruso shqiptare kundra shqiptareve

Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mafia ruso shqiptare kundra shqiptareve   Dim 14 Oct - 2:45

sipas Aleksandr Litvinenkos, spiunin dezertor t ish-KGBs) edhe kryeministrin aktual t Rusis Vladimir Putin, i cili n nj koh ishte prfshir n krim t organizuar dhe fshehjen ose kamuflimin e trafikimit t drogs nga Afganistani. (Lexoni: Putin's Career Rooted in Russia's KGB - Sh.B) Gjat kohs s komunizmit ose ndrmjet vitit 1985-1990 Putin ishte i vendosur si agjent i KGB-s n Dresden t Gjermanis Lindor
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Mafia ruso shqiptare kundra shqiptareve   Dim 14 Oct - 2:53
Lexoni: Behgjet Pacolli - Kosovo ne mozhe bez Serbije, pastaj: Nemam politicke ambicije, pr t vazhduar: Srbija je rotor razvoja jugoistocneevrope () Ekskluzivno Pacolli !!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mafia ruso shqiptare kundra shqiptareve
Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: