AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Edhe Skender Krasniqi eshte i dyshimt ne vrasjen e Mustafes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edhe Skender Krasniqi eshte i dyshimt ne vrasjen e Mustafes   Jeu 18 Oct - 9:27

Zėri • INFO - Ditari - Shoqėri - Mijėra euro mė shumė pėr “papastėrti”
www.zeri.info/.../mijera-euro-me-shume-per-papa... - Traduire cette page
4 Gusht 2010 – Ndonėse kontrata mė e re qė ka nėnshkruar kompania “Krasniqi”, e cila ... i kėsaj kompanie Skender Krasniqi, me ish-drejtorin ekzekutiv tė QKUK-sė, Ali Sadriun mė ... Rritjen e vlerės sė kontratės Skėnder Krasniqi e arsyeton me faktin se ai ka qenė ... Njė deputet dhe njė polic dyshohen se vranė Mustafėn ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Edhe Skender Krasniqi eshte i dyshimt ne vrasjen e Mustafes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: