AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Veseli serb,Demaqi kroat

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Veseli serb,Demaqi kroat   Ven 19 Oct - 2:15

http://www.pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=763
http://www.moneyhouse.ch/fr/p/Kadri-Veseli
SKANDALOZE: KADRI VESELI, NĖ ZVICĖR - BIZNESMEN ME SHTETĖSI SERBE!

(Pashtriku.org, 20. 09. 2012) - Mėsohet se, ish'shefi i SHIK-ut, Kadri Veseli, nė Zvicėr ka nė bashkėpronėsi njė kompani qė merret me tregtinė e kompjuterėve me emrin: "FK Computer GmbH". Dhe kėtė kompani Veseli e ka tė regjistruar si shtetas i Serbisė, edhe pse dihet mirėfilli qė Zvicra e ka pranuar Republikėn e Kosovės si shtet, menjėherė pas shpalljes sė Pavarėsisė, mė 17 Shkurt 2008.

Nė faqen zyrtare "moneyhouse.ch" ku prezentohen kompanitė e ndryshme private, pasqyrohen tė dhėna (pėr vitin 2009) pėr Kadri Veselin dhe Fisnik Cukajn si bashkėpronarė tė "FK Computer GmbH" me nėnshtetėsi serbe! Kjo nėnkupton se, K.Veseli dhe F.Cukaj kėtė biznes nė Zvicėr e kanė hapur si shtetas tė Republikės sė Serbisė, e jo si shtetas tė Republikės sė Kosovės.

uēi Nevzat,mua tek e fundit nuk po me intereson Shefqeti e as shpiunat e serbise dhe se fundi te ketyre nderkombetareve qe e shesin te ardhmen e femive te tyre per nje karrike.Kujtim;E di se arabet nuk jane adhuruesit tone edhe pse ne ju kemi dale ne ndihm...Voir plus
Kadri Veseli - Carričre professionnelle, lieu de résidence et lieu de naissance - données du...
Informations d'arričre-plan pour l'activité actuelle de Kadri Veseli, sa carričre professionnelle et son lieu de résidence et d'origine
MONEYHOUSE.CH


Kadri Veseli
http://www.pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=763
..................................................................

Nė vijim lexoni tė dhėnat zyrtare tė "FK Computer GmbH" nė pronėsi tė K.Veslit dhe F.Cukajt tė regjistruar nė regjistrin zvicėran tė bizneseve:
...........................
Tan shqiptaret spiuna e tradhetar te kombit dhe vetevetes
Ku ne bote nuk ka kesi pis mileti qe lypin qi edhe te vdekurit.
.........................................................................................
Tan shqiptaret kudo qe gjinden ne bote duhet mi zhduk nga kjo toke.


Derničre édition par Perparimi le Mer 17 Sep - 9:41, édité 2 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kadri Veseli serb,Demaqi kroat   Ven 19 Oct - 2:17

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kadri Veseli serb,Demaqi kroat   Ven 19 Oct - 2:20

Tan shqiptaret spiuna e tradhetar te kombit dhe vetevetes
Ku ne bote nuk ka kesi pis mileti qe lypin qi edhe te vdekurit.
.........................................................................................
Tan shqiptaret kudo qe gjinden ne bote duhet mi zhduk nga kjo toke.Pra ku gjinden tradhetaret,jo edhe ata qe kan ndjenja shqiptare.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kadri Veseli serb,Demaqi kroat   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kadri Veseli serb,Demaqi kroat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: