AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Puq i pergaditur ndaj Bajram Rexhepit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Puq i pergaditur ndaj Bajram Rexhepit   Sam 20 Oct - 2:48

http://www.kohaditore.com/?page=1,13,119612

Puqin e pergaditur ndaj ministrit Bajram Rexhepit e pergaditen te vetevendosjes bashk me kryeparlamentarin zotri Jakup Krasniqin.

Vetevendosja kishte deklarue me pare se do te demonstroj kundra vendimit te parlamenti qe mos te votojne per marveshjet me serbin.Por per kete e ka urdherue Kryeparlamentari ministrin e puneve te mbrendshme Jakupi qe ta dergoi policin tek kuvendi i kosoves.Ne anen tjeter te VV nuk shkoin qe ta pengojne parlamentin qe ta votoje miqasin me serbin.
Jakupi me magamolin e tij e nderpreu punen e kuvendit kinse Rexhepi u ka pergaditur puq dhe kerkon qe te largohet policia nga kuvendi me qellim qe kuvendi ti vazhdon manipulimet me serbin.
Nuk jam perkrahes i ministrit te puneve te mbrendshmete zotriut Bajram Rexhepit,por e verteta qendron se puq i ka pergaditur Jakup Krasniqi .

Ky lloje puqi ka si qellim edhe kete;
Tja zgjati jeten kesaj qeveijes se qelbosur.
Bajram Rexhepin po e flijojn si Jezusin,qe tjua laje mekatet ketyre tradhetareve ne parl
ament..........


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Puq i pergaditur ndaj Bajram Rexhepit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: