AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hysri Rama ish polic vrases

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hysri Rama ish polic vrases   Dim 21 Oct - 2:46

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hysri Rama ish polic vrases   Dim 21 Oct - 3:24

Besnik Hasan(firaja),e Bekim Suma nga ferizajii, ndihmojn kriminelat,,bashk me policin ti vrasin patriotet
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hysri Rama ish polic vrases   Dim 21 Oct - 3:33

Rasti “Sekiraēa”, tė dyshuarit nga njė muaj nė paraburgim - KosovaSot
www.kosova-sot.info/.../rasti-sekiraca-te-dyshuarit... - Traduire cette page
Por, sėrish tė premten, tre oficerėt policorė tė Njėsisė Speciale, Bekim Suma, komandant i Njėsisė Speciale tė Policisė sė Kosovės nė Ferizaj, Bejtush Bejta, ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hysri Rama ish polic vrases   Dim 21 Oct - 3:38

[PDF]
Shqip - EULEX Kosovo
www.eulex-kosovo.eu/.../BesnikHasani459.../(201... - Traduire cette page
Format de fichier: PDF/Adobe Acrobat - Afficher
1) Besnik Hasanit, nofka, “Firaja, i biri i Arifit dhe Nazlijes, data e lindjes, mė. 20.10.1976, vendi i lindjes, Ferizaj, banor i fshatit Firajė, shqiptar nga Kosova, ...
[PDF]
GJYKATA E QARKUT TĖ PRISHTINĖS P. Nr. 488 ... - EULEX Kosovo
www.eulex-kosovo.eu/.../BesnikHasani/(2009.10.... - Traduire cette page
Format de fichier: PDF/Adobe Acrobat - Afficher
Me ndihmėn e procesmbajtėses Nexhmije Mezini. Nė lėndėn penale kundėr: Besnik Hasanit, i lindur mė 27 tetor 1976 nė Firajė, Shtėrpcė, shqipėtar i Kosovės, ...
Sherri i Sekiraēės - Nacionale - Gazeta Express
gazetaexpress.com/?cid=1,15,81615 - Traduire cette page
Besnik Hasani i njohur si Besnik Firaja dhe Shpend Qerimi, qė tė dy pjesėtarė tė Policisė sė Kosovės, ishin arrestuar si tė dyshuar pėr shpėrthimin nė “Dardani” ...
Policia ka arrestuar katėr persona pėr vepėr penale detyrim dhe ...
www.mpb-ks.org/index.php?page=1,46,25 - Traduire cette page
4 Nėntor 2008 – ... (1978) nga Doganaj i Kaēanikut, Fikri Hasanin (1969) nga Firaja e ... e Besnik Hasanit (1976) nė Firajė tė Shtėrpcės dhe tė Nusret Cenės ...
Images correspondant ą besnik hasani
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Hysri Rama ish polic vrases   

Revenir en haut Aller en bas
 
Hysri Rama ish polic vrases
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: