AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sami Lushtaku mi dha 300marka me ble eksploziv me vra rugove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sami Lushtaku mi dha 300marka me ble eksploziv me vra rugove   Lun 29 Oct - 6:53

Sami Lushtaku m’i ka dhėnė 300 euro pėr eksploziv kundėr Rugovės
on June 18, 2012 7:28 am / Nuk ka komente

Atentatori ndaj ish-presidentit Ibrahim Rugova, i cili ėshtė i dėnuar me 20 vjet burg, ka vazhduar rrėfimin e tij pėr veprimet kriminale duke e zgjeruar rrjetin e bashkėpunėtorėve tė tij.

Ai pėrveē qė kishte akuzuar Xhavit Halitin, i cili e kishte urdhėruar pėr kryerjen e dy atentateve ndaj Rugovės, kėsaj radhe Agim Hoti, ka thėnė se Sami Lushtaku ia ka dhėnė 300 euro pėr tė blerė material eksploziv, shkruan “Bota Sot”.

Ai ka treguar se kėto para, Sami Lushtaku ia kishte dhėnė nė Drenas.

Agim Hoti mė tej ka thėnė se Sami Lushtakun e ka patur komandant zone dhe se nga ia ka marrė urdhėr qė ta rrah me dajak Ramadan Gashin ish kryetar i Skenderajt dhe ta vrasė Ga
ni Gecin.
.....http://kosovalbaner.com/2012/06/sami-lushtaku-mi-ka-dhene-300-euro-per-eksploziv-kunder-rugoves/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sami Lushtaku mi dha 300marka me ble eksploziv me vra rugove   Lun 29 Oct - 6:55

kėsaj radhe Agim Hoti, ka thėnė se Sami Lushtaku ia ka dhėnė 300 euro pėr tė blerė material eksploziv, shkruan “Bota Sot”.[url=kėsaj radhe Agim Hoti, ka thėnė se Sami Lushtaku ia ka dhėnė 300 euro pėr tė blerė material eksploziv, shkruan “Bota Sot”.]kėsaj radhe Agim Hoti, ka thėnė se Sami Lushtaku ia ka dhėnė 300 euro pėr tė blerė material eksploziv, shkruan “Bota Sot”.[/url]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sami Lushtaku mi dha 300marka me ble eksploziv me vra rugove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: