AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sadik Blakaj,qiti ne prit Hysen Gegen dhe e burgosen

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14798
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sadik Blakaj,qiti ne prit Hysen Gegen dhe e burgosen   Mar 6 Nov - 7:31

http://www.zeriikosoves.org/index.php?option=com_content&view=article&id=557:udb-ashet-qe-vepruan-ne-kosove&catid=1:politike&Itemid=2
http://www.zeriikosoves.org/index.php?option=com_content&view=article&id=557:udb-ashet-qe-vepruan-ne-kosove&catid=1:politike&Itemid=2
4. Sadik Blakaj nga Komuna e Istogut në bashkëpunim me udbashët Selim Brosha e Jusuf Karakushi i ka qitur në kurthë plakun Qazim Sabit dhe Tahir Demajn, të dy nga Gjilani... Më vonë ky Sadik Blakaj ka shkuar në Paris i cili ma vonë e ka qitur në kuthë Hysen Gegen i cili u dënua me 13 vjet Burgë..

5. Hasan Cërvadiku - profesor udbash në Prishtinë ( profesor në shkollën kulturologjike ku qenë burgosur dy nxënës të asaj shkolle Afrim Zhitia dhe Esat Brajsh
ori)...........
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sadik Blakaj,qiti ne prit Hysen Gegen dhe e burgosen
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: