AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhavit Haliti me Arkanin shok

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhavit Haliti me Arkanin shok   Mer 7 Nov - 5:58

211. Pse nė atė Hotel aq tė shtrenjtė? Ku I gjejshe paret, ndėrsa sot na thua se nuk kishim armatim e municion?

212. Fjetja nė hotel a ishte pėr mos tė pėrcilleshin veprimet dhe takimet e tua ?

213. Me tė kujt pare e paguajshe hotelin dhe ushqimin?

214. A ėshtė e vėrtetė se nė atė kohė ka patur nė Hotel Rogner 2 agjentė tė lartė tė Serbisė pėr ndėrlidhje?

215. A je takuar me ata nėpėr dhomat e tyne dhe tėndėn ?

216. A ėshtė kjo arsye pse nuk ke jetuar nė banesė, sepse vėreheshe nga shqiptarėt ?

217. A je takuar nė shumė raste nė Hotel Rogner gjatė luftės me Petrit Amin, shokun e ngusht tė Arkanit dhe sa herė?

218. A ėshtė qeshara
ke, pėr mos te them tragjike, qė shefi i UĒK-sė takohet me njerėz tė Arkanit?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhavit Haliti me Arkanin shok
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: