AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 John Titor- ,udhetari ne kohe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: John Titor- ,udhetari ne kohe   Ven 9 Nov - 3:21

John Titor- ,udhetari ne kohe,qe erdhi nga vitin 2036.
Sipas ketij lufta e trete do te fillon ne vitin 2015,ku si shkak i kesaj luftes nga bombat atomike di vdesin mbi tri miliarde njerez,por ka mundesi edhe mbi shtate miliarde te vdesin,.Dhe ne kete kohe njerezit per shkak te kesaj lufte do shkojn ne hene per te kaluar kete lufte shfarusese.
Kryeqyteti i SHBA ve do jete OMAHA,nje fshat dikuri.


Pyetja se si eshte emundur udhtimi ne kohe,perfundimi se ka shume univerze
,dhe secila ngjarje,mundet te kete shume versione,dhe per secilen ngjarje ka universe te ndryshme.Kjo filloi ne vitin 2000 me titull Dhe anomaliesNet")

Do te vjen dita qe nafta dhe ari di shuhen dhe nuk do kete.Por kjo nuk ka arsyetim,sepse gjere sa do kete gjallesa dhe dhe ne toke do vazhdone te ripertrihet prodhimi i te dyjave.Ngordhja dhe vdekja bejne te mundure te krijohet derivati.
Udhetimi ne kohe sipas Johanovit,mundesohet permes kercimeve ne paralelet e botrave(kohe e hiqit).Ndersa per kethim,me ndermjet kercim.You must be registered and logged in to see this link.

Ne vizatimet e shkurta ,veçantia e fushave magnetike te rrotullueshme.Ndryshimi dhe drejtimi i shpejtesise,bene te mundur udhtimin ne te ardhmen apo ne te kaluaren..Ky njeri per here te fundit eshte paraqitur ne vitin 2001 dhe me nuk eshte pare.
Ta shofim se a eshte e vertete ky udhetim dhe disa thenje te tija si ajo e luftes 2015,humbja e euros dhe bashsise nderkombetare,hargjimi arit dhe i naftes,me 2012 Windou ne internet nuk do kete,tornadot ,tcunamet do te shkatrrojn shume.Afrika do zhduket,Antraktiku do mbulohet nga uji,si dhe kinez do te kete me pak se shqiptar ne bote.........
...............
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: John Titor- ,udhetari ne kohe   Ven 9 Nov - 4:03

besohet se teleportasioni mundesohet si shkak i qarjes ne koren e tokes,ku realiteti bne jo stabilitetinDeren e deminzioneve te dyta ka mundesi te hap reja ,apo bumbullima,si shkak i energjise se madhe MarieOrsitsch (Marija Orshiq)) nga vjena ,nga babai i zagrebit,ka bere telepati me civilizimin e Arijevcave nga planeti i quajtur Aldebaren,larg nesh , 68 vjet drite nga toka

Keta erdhen ne toke para sumereve si zotra,qe jetuan ne
mes te tokes. .............Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: John Titor- ,udhetari ne kohe   Ven 9 Nov - 4:10

Keta ishin njerez me emrin Vrillet qe bashkpunuan me hitlerin neper mjet telepatis neper vendet e minatoreve
dhe dielli erret
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: John Titor- ,udhetari ne kohe   

Revenir en haut Aller en bas
 
John Titor- ,udhetari ne kohe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: