AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hysen Gega paska kundershtue me vra Isuf Gervallen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hysen Gega paska kundershtue me vra Isuf Gervallen   Ven 9 Nov - 13:49

http://dosja-gervalla.blogspot.fr/search/label/Kam%20refuzuar%20t%C3%AB%20vras%20Jusuf%20G%C3%ABrvall%C3%ABn%20thot%20Hysen%20Gega


Hysen Gega refuzon vrasjen e vellazerve Gervalla.
Rizaja e paska lutur Gegen duke ia dhene armen qe ta vrasi Gervallen,por ky paska refuzue.Hyseni ,me pas paska shkue ne ambasaden e shqiperise (jugosllavise)me kerkue a kan informata se a eshte udbash Isufi?
Tani Gega punon me bletari dhe bageti se paskan cekur se i vjen era bagetise.
Stane Dollanci ka qen komandanti ketyre treve
Rizaja,Ibrahimi
e
Gega
JUnuzi
Bugjovi
Zatriqi
Sahitaj si ndihmesa
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hysen Gega paska kundershtue me vra Isuf Gervallen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: