AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Behxhet Pacolli ne keto dite pret gruan e Milloshit ne hotel

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Behxhet Pacolli ne keto dite pret gruan e Milloshit ne hotel   Lun 19 Nov - 16:18

1029. Isabelle Lasserre profesore e shkencave politike dhe gazetare, a thoshte nė 2005 se faktori ndėrkombėtar do tė punoj nė lodhjen ekonomike tė popullit tė Kosovės pėr t'i lehtesuar negociatat ?
1030. Ēdo popull i lodhur, i raskapitur vendoset mė lehtė pėr fatin e tij.
1031. Ēdo popull i fundosur nė mizeri nuk i intereson as shteti, as flamuri, as kombi?
1032. Kjo ėshtė arsyeja pse lejohet tė vjedhet nė Kosovė.
1033. Varfėrimi i Kosovės ėshtė strategji pėr ta lodhur popullin.
1414. Bexhet Pacolli shumė vazhdon te pret familjen Milosheviq nė Hotelin e tij nė Lugano. Kemi dėshmitar shqiptare qė kanė parė nė gjysmen e dyte tė Korrikut 2007 Borisllav Millosheviq (vllau i Sllobodanit), Marko Millosheviq (djali) dhe grua Mira Markoviq.
1415. Pėr Hashim Thaēin mos tė flasim, tė gjithė e dijnė tani se ėshtė spiun i Serbise dhe i Bou de
Marnhac.
00000
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Behxhet Pacolli ne keto dite pret gruan e Milloshit ne hotel
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: