AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Hashim Thaēi strehuar tek Faik Morina shoku Arkanit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hashim Thaēi strehuar tek Faik Morina shoku Arkanit   Lun 19 Nov - 16:22

92.Zotėri Hashim Thaēi ishte strehuar tek Faik Morina nė Prishtinė njeriu i Arkanit !!!
93.A ėshtė kėshtu mor adalet superkomandant ???
94.Faik Morina ishte i vėllazėruar me Arkanin dhe bile dilte nė televizion bashke me te, Zotėri Thaēi ?
95.Ti, te jarani, te vllau i Arkanit ke pasur konak.
96.Shef i UĒK-sė dhe i SHIK-ut Hashim Thaēi, Kadri Veseli ishin strehuar te vllau i ARKANit !!!?????
97.Nėse nuk ėshtė e vėrtet dil dhe demantoje kėtė!!!!!
98.Prej Prishtinės Hashim a ke dal nė Maqedoni?
99.Kush ta arranzhojke kėtė kalim ?
100.Kush tė percjellke deri nė Maqedoni ?
101.A tė kalojke Billal Ceka i Glloboēicės ?
102.Billal Ceka a ishte bashkpunėtor i sėrbėve ?
103.A ka fakte se ka dhunuar Billal Ceka nė kufi gra shqiptare me serbė ?
104.A ka prova pėr njė dhunim mbi nje gru te martuar nga Gjakova bashke policėt serb, apo jo ?148. Dinakė si gjyshi i ytė Sinan Idrizi (Thaēi) oficer i OZNA-s e i KOS-it qė nė kohėn e vetė Drenicėn e kishte sjellė nė gishtė, nipi i tijė Hashim Haxhi Thaēi po e sjellė krejtė Kosovėn nė gisht me ndihmėn e BIA-s e shėrbimeve tė shteteve tė bashkėsisė europjane mike tė serbisė, a ėshtė kėshtu ?
165.Pėr njė patriotė 15 spiun kanė gravituar rrethė tij dhe ju kane paraqit si shok.
166.Kur thojnė 15 veta pėr njė njeri qė eshte spiun. Do tė mbetet spiun pa qen.
167.Populli do t'i besoj atyre 15 vetave e jo patriotit tė vetmuar, tė izoluar, tė denigruar, tė deformuar dhe te demoralizuar nga UDB-a.
168.Ju SHIK-u e kishit rrethuar Adem Jasharin dhe e keni shkaterruar psiqikisht me prop
agandat e juaj.
185.Specialiteti juaj ėshtė patriotėt t'i paraqiteni si spiun dhe spiunėt e juaj tė Serbisė t'i paraqitni si patriota te shqiptarėve?
....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hashim Thaēi strehuar tek Faik Morina shoku Arkanit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: