AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sali Berisha kerkon bashkimin me Tradhtaret Ani me Ali Ahmet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sali Berisha kerkon bashkimin me Tradhtaret Ani me Ali Ahmet   Jeu 29 Nov - 5:58

https://www.youtube.com/watch?v=_zk604aTVa0


Po mos ti kishte permendur keta dy tradhtar Thaqin e Ali Ahmetin,ndoshta i kisha besue Berishes,por me kete sllogan ra nga fronti i bashkimit te trojeve shqiptareve Sala.Me kete deklaraten e Berishes keto vende qe jetoin shqiptaret,egziston tani mundesia qe keto shtete do ua shtoin edhe me teper zullumin shqiptareve,dhe do i shtine shqiptaret te ikin.
Pra i mbetet mbi supe Berishes nese nje gje e tille ndodhe.
Thone franqezet nje fjale;Para se te flisni ,mendoni mire ,per pasojat qe do u lindin me pas.
Luften e nisen ne Kosove per ti bashkuar trojet shqiptare me nanen shqiperi,e ku e lane Kosoven mor Berisha ?
Luften edhe ne maqedoni e nisi Aliu,dhe ne vend te bashkimit te trojeve te maqedonise,me nanen shqiperi, i riroberoi shqiptaret.çka kerkoni tani o Sali nga ky tradhetar ?
E njejta tradheti u perserit edhe ne Luginen e Presheves dhe çka kerkon nga ata qe na tradhetuan ?
Kjo slogan e Salos del vetevetiu qe don mi shti shqiptaret ne ndonji lufte , qe te masakrohen shqiptaret gjere ne ate masen e caktuar.Dhe prape nen roberi shqiptaret.Tradheti eshte kjo parolla e Saliut.

Kur i deklaron boterisht keto fjale duhet ne nje afat prej nje muai te hyne ne aktivitet,ndrysh do qeshin edhe majmunat me ne si nje popull i qoroditur.
Haxhi Ku
çi.............
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sali Berisha kerkon bashkimin me Tradhtaret Ani me Ali Ahmet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: