AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 OKB_ja Ka qendrim neutral ndaj kosoves,kukukuku

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: OKB_ja Ka qendrim neutral ndaj kosoves,kukukuku   Mer 12 Déc - 15:00

OKB ka qėndrim neutral ndaj statusit tė Kosovės
Prishtinė, (Kosovapress) 28 Nėntor 2012 12:43

Sekretari i pėrgjithshėm i Kombeve tė Bashkuara, Ban Ki-Moon i ka thėnė presidentit serb Tomislav Nikliq se Kombet e Bashkuara do tė respektojnė parimet e neutralitetit ndaj statusit tė Kosovės.

Ban-Ki Moon dhe presidentit serb kanė diskutuar pėr bashkėpunimin rajonal dhe pėr rolin e Serbisė pėr tė inkurajuar edhe pajtimin nė rajon, duke pėrfshirė kėtu edhe vazhdimin e dialogut me Prishtinėn tė udhėhequr nga Bashkimi Evropian, thuhet nė njoftimin zyrtar nė faqen e Sekretarit tė Pėrgjithshėm tė Kombeve tė Bashkuara.Ne qiell eshte Perendia,ndersa ne toke e zevendesoin Kombet e Bashkuara.Nese ka thene sekretari i KS te OKB es kete fjale,ta dini se punet nuk i keni mire shqiptare.Dhe vezhgone veten ne pasqyre te gjithe ,a jeni njerez qe kuptoni,apo e keni shti koken aty ku nuk keni mundesi ta nxirrni..
../kosovapress/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
OKB_ja Ka qendrim neutral ndaj kosoves,kukukuku
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: