AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj,Qerkin Bytyqi e udheheq policin qetnike

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj,Qerkin Bytyqi e udheheq policin qetnike    Lun 21 Jan - 12:12

Kerkund emri Reshatit nuk permendet qe e kan denue
......
..............

http://prishtinapress.info/udbashet-dhe-tradhtaret-ne-zonen-kufitare/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Reshat Badallaj,Qerkin Bytyqi e udheheq policin qetnike    Lun 21 Jan - 12:27

I paska ardhe Reshat Badalles avokati ne burg e sigurimcat paskan bere plane a
me denue a mos me denue,jo Shabani jo sigurimi jo ai nuk kokan marr vesh ne lesh..Per Reshatin serbet paskan shkrue ma se shumti dhe keto gazeta serbe me kujdes i paska ruajtur dhe sja paskan djeg arhivat ?Sa qudi e mua tere biblioteken ne oborr.Patrioti me bateri serbe......
...............
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj,Qerkin Bytyqi e udheheq policin qetnike
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: