AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Baudalla per Jetullah Kušin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Baudalla per Jetullah Kušin   Jeu 31 Jan - 7:38

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Reshat Baudalla per Jetullah Kušin   Jeu 31 Jan - 15:34RESHAT BADALLAJ
19 Janar, 2013 nŰ 3:13 pm
Eh, tŰ lumtŰ pena e trimi i UăK-Űs, Avdi Ibrahimi, qŰ i┤a dridhe foshnjat ne djep bijave te zhupaneve dhe vojvodeve! Nderkaq, langojeve tŰ sojit te Haxhi Kušit- Kuškes, me krismas pushkesh i debove nga trojet tona. He, o trim akoma nuk e ke kuptuar perse leh ky qen nga Franca kunder Teje. Perse Ju me ata trimat e UăK-es, te prire nga Komandanti Legjendar, ADEM JASHARI, ja largove kumbaret e tij, gjaksoret serbian dhe mercenaret rus. Ju, me mire se une e dini se ky e ka pasur ne dyshek Arkaninů

Debat i nxehtŰ. ăka mendoni ju? 22 0
Haxhiu ju pergjigjet;l
A i paske vizituar foshnjet e zhupaneve neper djepa qe Avdiu ua paska dridhe e zhupaneve neper djepa ?Me krismat e Avdiut paskan ik ,per cilet klysh e ke fjalen Reshat zagari i serbise?
Adem Jashari nuk ka lidhje me Avdi Ibrahimin as me ty qeni serbise.Kur ate dite e rrethuan kete komandant e ftova Avdiun qe te shkojm e ti ndihmoim ,Avdiu yt qeshte duke me thene nese te kruhet shko ndihmoi e une mire jam i shtrire ne krevat.Fotografin e mbante ne oden e tij me pas e dogji.
Arkanin ti me Avdiun e keni mbajte ne shtepit e juaja e jo Haxhiu.
.......................................

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Baudalla per Jetullah Kušin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: