AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shpifjet e Reshat Badall UDBASIT,Bahtir Hamza dyte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shpifjet e Reshat Badall UDBASIT,Bahtir Hamza dyte   Mar 5 Fév - 16:33Reshat Badallaj dhe Avdi Ibrahimi vete jane antishqiptar e deshiroin ta perlloqin Haxhi Kuēin.

.Titulli: Re: SA EFEKTIVE ĖSHTĖ KOSOVA E PAVARUR? Mon Jan 14, 2013 11:05 am
Si ka mundesi kosova tė jetė efektive me kėsi njerėz tė tipit Haxhi Kuēi qė vetėm shpifin e ofendojn kombin shqiptar.po e sjelli njė shrkrim pėr ju lexues tė bashkimit dhe gjykoni se kėsi njerėz janė jashtėqitja e kombit.

Gazetari tashmė i njohur pėr lexuesin Reshat Badallaj po e demaskon publikisht fenomenin shpifje tė tipit Haxhi gabeli.

12 Janar, 2013 | Publikuar nė kategorinė: Opinion |
Shqiptarė, kujdes me kė flisni nė telefon!


Reshat Badallaj
Njė gabel, telefonon nepėr familjet shqiptare dhe mė pas i plason nė Youtube dhe telefonata anonime
Ky gabel para luftės ishte vozitesi i kriminelit Zhelko Razhnjeteviqit-ARKANIT.Ja mundohem me flliqur Haxhiun me qellim qe shqiptaret mos tyi besoin se punon per shqiptar.........
...............

Cergashi paraqitet me emėra tė huaj dhe ndryshon zėrin, duke thenė se ėshtė; doktor,poet,gjinekolog,minator,kinse punon nė OKB, OSB-e, nė Den Hagė dhe ka me i punėsuar lartė

Nė vitin 1981, UDB-ja jugosllave e dergoi nė Prishtinė, pėr tė zbuluar organizatoret e Demonstratave dhe mbante nofken „maxhupi“

Mė mirė eshtė femrat mos t“i lexojnė ca shkarravina tė fjalorit gabelesh

Ky gabel, qė dikur ishte shqiptar,pranon se ka ndryshuar kombin ne shenje perbuzje,fyen te gjitha portalet shqiptare duke i sharė: ***** taneve


Derničre édition par Perparimi le Mar 9 Avr - 10:25, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shpifjet e Reshat Badall UDBASIT,Bahtir Hamza dyte   Mar 5 Fév - 16:34

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shpifjet e Reshat Badall UDBASIT,Bahtir Hamza dyte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: