AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadri Mani per Uke Mehen,ka thote

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadri Mani per Uke Mehen,ka thote   Sam 9 Fv - 19:14

[ Wednesday, 04.01.2012, 09:47 AM ]
per R.Batallin
Ore kuqlosh,M.Uka nji koh ka bashkpunue em UDBe kjo esht e sakt,ket e din edh ti or Batall, rrethanat e asaj kohe ndryshun ndryshoj edhe Meha
ndryshoj ter kosova ore ahmak.
Kadri Mani
[ Wednesday, 04.01.2
012, 02:04 AM ]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kadri Mani per Uke Mehen,ka thote   Sam 9 Fv - 19:17

N pytjen e Muratit pr burgosjen n Klek t Bejadin Allait dhe Shaban Shales fajtor kryesor jan pr arrestimin dhe likuidimin e tyre Riza Vata nga Sallagrazhda dhe Sknder Berisha nga Arbana e Prizrenit vllai i Xhemjali Berishes.Kta t dy kan dhn deklarat me shkrim tek komandnt eliku,Fatmir Lima,dosja ekziston dhe duhet krkuar nga Riza e Sknderi se pr far motive e kan marr n qaf Beadin Allain.Kta njerz mbajn prgjegjsi pr likuidimin e e Beadin dhe hetuesia duhet t orientohet pr ti marr n pyetje kta dy njerz q kan gjuajtur gurin dhe kan fshehur dorn.Fjala popullore thot m i zi sht shtinsi se sa vrassi.

Dardan @ 28/06/2012 10:54
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadri Mani per Uke Mehen,ka thote
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: