AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bisede me Florim Kleqken

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bisede me Florim Kleqken   Dim 17 FÚv - 16:46


 • Conversation dÚmarrÚe 15 janvier 2014

 • 15/01/2014 01:01

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Mire mbrema zotri Florim ku je ore dost,si ja kaloni atje ne ate Kosove?[/ltr]

 • 15/01/2014 01:02

  Florim Kleqka


  [ltr]
  mir flm ju sijeni a jini mir[/ltr]

 • 15/01/2014 01:03

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Nje herit mire ka dhene zoti,kur nuk ka ma mire[/ltr]

 • 15/01/2014 01:03

  Florim Kleqka


  [ltr]
  masi nuk ka ma mr po duhet me than mir[/ltr]
  [ltr]
  haxhi kuje me pun ne franc a[/ltr]

 • 15/01/2014 01:04

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  ska fjale o Florim[/ltr]
  [ltr]
  E kam pase firmen disa vite dhe ma ndaluan se kisha kriz ne zemer dhe dola ne penzion ,keshtu e ka kjo jete[/ltr]

 • 15/01/2014 01:05

  Florim Kleqka


  [ltr]
  po tash qysh je me shnet[/ltr]

 • 15/01/2014 01:06

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Ma mire diška se ketu barnat i kan te forta[/ltr]

 • 15/01/2014 01:07

  Florim Kleqka


  [ltr]
  po qka me ba jan do ankesa ne pergjithsi po nuk duhet meu dorzu se ti i fort je[/ltr]

 • 15/01/2014 01:08

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Po si thone shyqyr zoti mi ka dhurue,por njerezit po te lendojken nga kush nuk e presish nje gje.Jeta shkolle per dite o Florim[/ltr]

 • 15/01/2014 01:09

  Florim Kleqka


  [ltr]
  po po qka me ba duhet mej tejkalu[/ltr]

 • 15/01/2014 01:10

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Po o shoku im se lun topi qeshtu duhet kur ske ška bane[/ltr]

 • 15/01/2014 01:11

  Florim Kleqka


  [ltr]
  po aje me familje ne franc[/ltr]

 • 15/01/2014 01:12

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Po Florim me femi jam kam ndertue edhe shtepin time.[/ltr]

 • 15/01/2014 01:12

  Florim Kleqka


  [ltr]
  po mir shum qysh ma mir sa femi i ki[/ltr]

 • 15/01/2014 01:13

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Gjashte[/ltr]
  [ltr]
  tre me tre[/ltr]

 • 15/01/2014 01:13

  Florim Kleqka


  [ltr]
  mir ishalla me ymer e me shendet te mir[/ltr]

 • 15/01/2014 01:13

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  ishalla me te juajt[/ltr]

 • 15/01/2014 01:14

  Florim Kleqka


  [ltr]
  flm[/ltr]

 • 15/01/2014 01:14

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  flm edhe prej juve[/ltr]

 • 15/01/2014 01:15

  Florim Kleqka


  [ltr]
  ok haxhi flm per bised se nashta don me pushu me vjen mir qe jeni mir te fala[/ltr]

 • 15/01/2014 01:16

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  jo nuk ka problem fare se nuk flej gjere vone,nuk me merr qaq gjumi,vetem ju nese jeni te lodhur mundemi me nderpre[/ltr]
  [ltr]
  Florim nese jeni lodhur vazhdojm tjeter dite si te doni.[/ltr]

 • 15/01/2014 01:19

  Florim Kleqka


  [ltr]
  ani haxhi flm pra e flasim neser te fala e klm[/ltr]
  [ltr]
  naten e mir[/ltr]

 • 15/01/2014 01:20

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Flm edhe nga ju,e naten e mire kaloni nje nate te mire.[/ltr]

 • 15/01/2014 01:21

  Florim Kleqka


  [ltr]
  flm naten e mir haxhi[/ltr]

 • 15/01/2014 01:21

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Naten e mire Florim shoku.[/ltr]
 • 24 janvier 2014

 • 24/01/2014 02:14

  Florim Kleqka


  [ltr]
  mir mrama haxhi sije sipo kalon,haxhi meke shkru diqka se kur jemi pa un dhe ti per her te fundit ,spe di ake shkru ti apo jo,me beso sinqerisht se kam harru me trego ti spe kuptoj[/ltr]
  [ltr]
  nuk me kujtohet dhe per qfar asht fjala me beso sme kujtohet[/ltr]

 • 24/01/2014 02:21

  Florim Kleqka


  [ltr]
  un kurr ne jet sme kujtohet se meke ber keq,po edhe un nuk e di kurr ne jet qe te kam be keq ty,veq kemi pqs muhabet dhe shoqeri te mir gjithmon.sdi gja te keqe kurr pej teje ,po as ti prej meje[/ltr]
  [ltr]
  prej asaj dite qe kemi fol nuk kam hy ne facebbok sot hina dhe e pash qe me kishe shkru te fala[/ltr]
 • 25 janvier 2014

 • 25/01/2014 01:21

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Mire jemi o shoku Florim nje herit,po ju si jeni me pune si po e qon,dhe familjen si e keni ?O shoku i im Florim,falimenderit qe mi tregove keto fjale te verteta.Por duhet me ju tregue dove shpiunave se kush ka qen shoku juaj Haxhiu.[/ltr]

 • 25/01/2014 01:29

  Haxhi Kuši


  [ltr]
  Florim shoku,dje skam qen ne fb,dhe sote erdha ka mbremja,mos u prek,se edhe ju nese nuk me pergjigjeni meniherit nuk behet kushedi se ška.Por nje se kam prite nga Avdi Ibrahimi,qe do te me kethehet ne armik.Me ka pase thene i ndjeri profesor Bajram Kurti se ky i nderrone ftyrat sipas situates,por si kam besue.Edhe Riza Vata po njesoj si profi,por me fole me te eshte si me shkue me hanger mutin e Milloshit ne vorr.Por sherrin ma paska ba ,nje kusherini im qe ka cofe ,Rraif Hamzi Kuši,qe djali tij e pate vra ne fushe kosove duke ja plaqkitur shtepin.Ky qeni i fares time Avdi Ibrahimin ma pate prue ne shtepi,kinse te me shoqeroi si poeta,dhe te mi lexone poezit e mija.A ja me sherr,kusheriri im,bre dheu e qite prej vorrit.[/ltr]
  Florim pse nuk me pergjigjesh ne pyetje hapure?
 • Si nuk ju kuijtohet rasti kur ne dyte u takuam ne Malisheve ne korrik te vitit 1998,dhe kur tu luta qe te ma bani te mundur qe te kyqem ne ušk?Dhe a tu luta si velleut,qe te ma gjeni nje arme qe te vetmbrohem nga shkijet?Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bisede me Florim Kleqken
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: