AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Herojet e kombit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Herojet e kombit   Dim 21 Mai - 13:30

DRENICA SHQIPTARE - O Fatmir Limaj, Kosovėn e kanė rjepė ...Dini ta mashtroni popullin,me rrena dhe me frike,dhe herojet ti shpallni tradhetar dhe mbi gjakun e martireve te krijoni per vedi lapidar!!!!!! ...
www.freeblognetwork.com/drenica/715/ - 42k - En cache - Pages similaires

KOSOVA ONLINE - INFORMACIONE SHQIPTARE - KOSOVA FORUMI - Forumi i ...NE KETO MOMENTE TE VESHTIRA PER KOSOVEN DHE PER FATIN E KOMBIT NE ... Sa veshtire ēenka kur tradhetaret bahen heroje,dhe herojet i shpallin tradhetar? ...
www.freeblognetwork.com/kosovo/642/ - 195k - En cache - Pages similaires
[ Autres résultats, domaine www.freeblognetwork.com ]

Forumi Shqiptar - Jashar SalihuHAJDAR DHE JASHAR SALIHU , tė cilėt nga vdekja e parakohshme vetem fizi - kisht u ndan ... Vetėm kur vdesin herojet ne ja kujtojm vleren e tijė . ...
www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=35460 - 91k - Résultat complémentaire - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Herojet e kombit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: