AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gazeta ditore,kerkoni drejtesi ne gjykaten e te drejtave ne

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gazeta ditore,kerkoni drejtesi ne gjykaten e te drejtave ne    Sam 9 Mar - 3:50

Edhe Agim Çeku, Tahir Zemaj e shume te tjere kane qene pjese e armates jugoslave, dhe kjo nuk e ben njeriu qe eshte i shitur tek armiku!!!

Ku lehin qejt dicka nuk eshte ne rregull. Per kete arsye Gazeta Ditore nuk do te publikoje me asnje shkrim, asnje koment as tendin e as te Reshat Badallaj e as te Avdi Ibrahimi ne kete teme. Me duket qe keta dy jane shoket e tu me te mrie, se duke te permendur po ta ngrisin cmimin e cmuarjes. Per ke folet, eshte mrie, sepse nuk eshte harruar, ska lidhje a folet pe rte mrie apo per te keq.

Ne nuk e njohim as Bahtir Hamzen as Reshat Badallaj, as Avdi Ibrahimin e as Haxhi Kuçin.

Ne jemi persona te rinj, dhe jemi rini e shendoshe shqiptare, dhe neve n adhemb kur e shohim qe nje gjenerate perlahet n'mes veti me fjale ne menyre virtuale, e qet fjale te medha burrash, na kputen krejt me keto fjale, qe ne ne Gazeten Ditore qe sot do t'i bllokojme edhe komentet edhe shkrimet ne mes jush, e ne fund as njera pale e as tjetra pale nuk na duken burra, sepse intrigat e dyanshme i shfaqin vetem virtualisht, kur munden krejt keto qka i flasin me i dergu ne gjygjesine e Kosoves ose te Salsburgut. Por as njera pale e as tjetra pale s'keni fakte me siguri, por vetem etiketime, e per kete arsye asnjera pale nuk i qaseni gjykatave.

Nese dikush pershembull tefyen moralin tend, dhe ti nuk e hedh ne gjygj kete qeshtje, kjo do te thote qe ti ndihehs i zhytur ne po ato ujera. E pranon vertetesine e asaj qka thone te tjeret per ty. Me pas qene ti i paster, e kishe hedh menjehere lende ne gjygje te Kosoves dhe evropiane, sepse ne bote eshte shume i ndijshem prekja ne mora
lin e dikujt!!!
Agim Qeku edhe nese ka qen ne armaten e jugosllavise e ka knaq kosoven e medet e la nen meshiren e serbise.Ku ka mundesi qe njeriu qe ka ngrere ne sofren e armikut te behet atdhetar.Tahir Zema poashtu epror serb.Per mua ska shqiptar qe ka argumente qe kam qen servil i shkaut..A do mundohem qe te drejten time ta qesi ne drite.Ne Salsburgut apo edhe me larte.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gazeta ditore,kerkoni drejtesi ne gjykaten e te drejtave ne
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: