AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi   Ven 17 Mai - 16:21

Ukshin eshte i varrosur ne pereferi te Pejes
https://www.youtube.com/watch?v=roiu3gyjJqE

Zot. Hashim Thaci e di se ku gjindet varri i Ukshin Hotit. Ska nevoje per ma shum komente?

bashkatdhetari,shba @ 17/05/2013 19:28
te madhin e kombit shqiptar ukshin hotin e ka burgos ldekeja me ndihmen e udbes te ibrahim pjeter lajqi rugova ukshin hoti asht gjall qysh ikan than ne telefon motres te tina mervete kasumit sikur qe asht ne rusi sllobodani biri vaso keqes kto sene idin cia dhe kgbe kujan e ku gjinden neper burgje sekrete

dardhani @ 1
7/05/2013 18:44


Derničre édition par Perparimi le Dim 21 Déc - 15:35, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi   Ven 17 Mai - 16:21

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi   Jeu 23 Mai - 2:01

Kreu i PS nė hapjen e fushatės sė Partisė Personat me Aftėsi tė Kufizuara

Kreu i Partisė Socialiste, Edi Rama mori pjesė nė hapjen e fushatės elektorale tė
Partisė Personat me Aftėsi tė Kufizuara, ku anonēoi dhe premtimin e radhės.
“Qeveria mungesė respekti pėr ju, deri nė pikėn qė as formalisht nuk e lanė njė ligj nė fuqi dhe as formalisht nuk gjetėn ngenė t’ju dėgjojnė pavarėsisht se ligji nuk thoshte se gjithēka qė thonė personat me aftėsi tė kufizuar duhet tė merret parasysh. E pra ne jemi tė anagazhuar qė nė 100 ditėt e para tė qeverisjes sonė tė kthejmė ligjin dhe asnjė vendim pėr ligjin nuk do tė ndėrmerret pa ju, pa ju dėgjuar dhe pa bashkėbiseduar me ju”, deklaroi Rama.
Por krahas premtimit, kreu Rama pėrmes ironisė e krahasoi situatėn nė vend si nj “Shqipėri nė njė karrocė me rrota”.

Reagon Ministria e Punės: Deklarata e Ramės tė papėrgjegjshme dhe tallje
Ministria e Punės dhe cėshtjeve sociale ka reaguar ndaj akuzave tė kryesocialistit Rama duke i cilėsuar tė papėrgjegjshme dhe tallje periodike deklaratat e tij pėr personat me aftėsi tė kufizuar. Nėpėrmjet njė deklarate pėr shtyp Ministria ka sqaruar se Rama fshehu faktin qė pagesat pėr kėtė shtresė janė rritur. Numri i personave qė sot pėrfitojnė ndihmė dhe pėrkujdesje ėshtė rritur me 39%. Ėshtė mbidyfishuar fondi pėr mbėshtetjen e kėtyre personave dhe se kjo Qeveri u njohu kujdestarėve tė personave me aftėsi tė kufizuara tė drejtėn pėr tė pėrfituar sigurime shoqėrore, njė e drejtė e mohuar pėr vite me radhė nga qeverisja socialiste thuhet nė deklaratėn pėr shtyp tė ministrisė sė punės.
http://www.botasot.info/shqiperia/224518/ironia-e-kryetarit-rama-shqiperia-eshte-ne-nje-karroce-me-rrota/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi   Dim 21 Déc - 7:54

Nje udhetim vjeshtor neper malet rreth Prishtines bashke me Florinen, bashkeshorten.
Bajram Kosumi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ukshin Hoti gjindet i gjalle ne rusi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: