AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nje popull qe nderron emrin radhazi ska gje te mire nga ai

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nje popull qe nderron emrin radhazi ska gje te mire nga ai   Mar 21 Mai - 1:42

Po Fatmir Lima, Jakup Krasniqi,Ismail Kurtishi e te gjithe shqiptaret kan qen Rugovista.(tradhetar e mafioza)
Pos gjate luftes Rugova i ndajti neper parti per tju qie nanen shqiptareve ne vellavrasjes.Qe ma lehte te mbesi ne pushtet, per ti sundue shqiptaret qe smarrin fare vesh, se kush kujt po ja rrasi mbrapa e para.
Por nese ikin ne cilen bire te sames do hyne ?(tradhetar)ne tradhetar.Me dhimbesen keta atdhetar qe kan mbetur as ne toke as ne deti,ku edhe ketyre do ua pergadisin rrethin dhe shqiptaret ne fund ne çfare kombi do mbesin?
Para mijerash viteve thone se ishim ilir,pastaj u shendrruam ne arberesh,thrak,albanez,e shqiptar.E tani ne çfare kombi ?
NJe popull qe e nderron emrin e tij dhe flamurin ska gje te mire nga ai popull.
A mos zot WW eshte ma e pasterte ?
Sepe qellimi i krijimit te vetvendosjes eshte mi vra edhe ata qe kan mbetur atdhetar dhe me shlye emrin shqipetar,nga siperfaqja e tokes..
Kerkush nuk ka force me zhduke nje popull,pos vetvetja dhe mendjemadhesia e zhdukin nje popull te terin.
Shkurt;kur vete nuk ke bythe me hyre ne lufte per qeshtje madhore,e kerkon ndihme nga tradhetaret.
Dhe kur kinse dalin ne driten e nates thone neee luftua
m..............
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nje popull qe nderron emrin radhazi ska gje te mire nga ai
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: