AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   Mer 19 Juin - 13:17

http://www.botasot.info/speciale/195939/mekatet-me-djalin-e-ismail-qemalit/Quhej Qamil Bej Vlora, ishte njė nga diplomatėt mė tė vlerėsuar tė shtetit shqiptar si dhe i vetmi nga djemtė e njeriut qė shpalli pavarėsinė, qė zgjodhi tė jetonte nė Shqipėri pas marrjes sė pushtetit nga Enver Hoxha. Pėrplasja e panjohur me Mehmet Shehun, burgosja dhe falsifikimi i pabesueshėm i gjenealogjisė familjare…
Komentet
Komente (2) | Kthehu

Kėtu po shihet se shqiptarėt e kanė traditė pėr me i vra njerėzitė me shkoll dhe ata qė kanė dhan njė kontriput pėr popullin dhe kombin si nė shqipri ashtu nė kosovė nė atė kohė dhe nė kėtė kohė. Zoti letua kthej me fuqinė e tij, dhe zoti i bekoft shqiptarėt e ndedrshėm.
Minatori @ 12/01/2013 18:40
Me vėmendje e ndėgjova historinė e fėmijve tė Ismajl Qemajl Bej Vlorės.Ishte knaqėsi tė kaloj sa minuta me sternipat e stermbesat e djalit tė vogėl tė Isamjl Qemajlit djalit tė tijė tė vogel Qamil Qemajl Bej Vlora.Si qė dokumentohet fati i tijė nė kohėn e komunizmit ishte edhe humbje e jetės sė Qamilit nga ay sistem jo njerzorė i Enver Hoxhės dhe Mehmet Shehut.Sė fundit edhe emrin ja ndėrruan qė tė mos ketė asgjė tė pėrbashkėt me Ismajl Qemajlin.Mbesa e tijė qė ishte duke e treguar rrėnjėt e familjes Bej Vlora shum i pėrngjante katra gjyshit Ismajl Qemajl Beu Vlora.Do tė na del prapė edhe ndonjė Isamjl Qemajl qė i bashkon shqipėtarėt.AK
Zef Doda Ch @ 12/01/2013 18:23
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   Mer 19 Juin - 13:18

Ja popull ushtrit ēlirimtare kush paskan qen dhe kush jan tani.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   Dim 11 Jan - 12:43

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   Jeu 11 Fév - 9:42

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   Jeu 11 Fév - 12:07

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/RCBdCc9ObEU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste   

Revenir en haut Aller en bas
 
Enver qen Hoxha ja vrau djemt e Ismail Qemailit,ja enveriste
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: