AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ish sekretarit Rumsfeld i “vjedhin” portofolin te Tv Klan

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ish sekretarit Rumsfeld i “vjedhin” portofolin te Tv Klan   Jeu 20 Juin - 14:08

Ish sekretarit Rumsfeld i “vjedhin” portofolin te Tv Klan
Publikuar: 20.06.2013 - 15:46
Komente (4)PrintoPubliko nė:       Ish-sekretari amerikan i mbrojtjes Donald Rumsfeld, u pėrfol se kishte marrė para pėr tė dalė nė mbėshtetje tė qeverisė nė fushatė. Por, gjatė qėndrimit nė Tiranė, i pėr pak sa nuk “i humbi” kėto para, shkruan Shekulli.
Nė pėrfundim tė njė intervistė dhėnė pėr TV Klan, Rumsfeld u shqetėsua nė momentin qė njė prej teknikėve bashkė me mikrofonin i mori edhe portofolin. Rumsfeld po bėnte shkak me teknikun duke u thėnė: “A do qė tė ta rregulloj kameran?”
Pas kėsaj, operatori i afrohet ish-sekretarit amerikan pėr t’i hequr mikrofonin por bashkė me atė “rrėmben” edhe portofolin. Rumsfeld e pikas menjėherė kėtė gjė: “Ou, portofoli im… Ku e keni gjetur kėtė!”, thotė ai me shaka. Pas kėsaj gazetari i kėrkon falje pėr kėtė ndodhi tė pakėndshme.KOMENTO
Komente (4)

Emri* 

Email* 

Vendi*

Komenti*
1000
Dėrgo komentin
Kjo tregon se Shqiptaet janė vertetė HAJNA, nuk quditem fare nga fakti se edhe jane KURVANA, por dhe njerėz qė nuk kuptojn shqip por vetum ne gjuhe tė huaja dhe ma se miri e kuptojn Greqisht dhe Serbisht? Kėshtu i kemi edhe qeverit tona neTiranė dhe Prishtinė HAJNA profesionist!
“Kapedani?
rekomanduar (1)
20 Jun 2013
16:17

 
Ne fillim kur e lexova titullin,mendova se ky ishte edhe nje sihariq i Edi Rames, si me Oren e Presidenti Bush.Por kur shiqova videon, u binda se ishte nje shaka e qellimt,me cinizem per sihariqin e Edi Rames me oren e Presidentit Bushit.
Mergimtari,BW
rekomanduar (0)
20 Jun 2013
17:58

 
Nuk ka aspak qudi ne ket video Raumsvelt ka ardhe ne token e cubave piratve ku arti i cili arrin kulminacionin ne traditen kombtare eshte hajnia? Bushit ju vodh ora ketij protofoli dhe sa e sa diplomat e vizitor te huaj kan humb gjerat ne shqiperi eshte mister ndoshta duhet me i kontaktu permes intervistave te gjith ata diplomat e politikan te huaj te cilet vizituan shqiperin pastaj mesojm me shume?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ish sekretarit Rumsfeld i “vjedhin” portofolin te Tv Klan
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: