AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Isa Mustafa njeri i Milloshit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Isa Mustafa njeri i Milloshit   Ven 19 Juil - 15:29

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Isa Mustafa njeri i Milloshit   Ven 19 Juil - 15:29

Publikohet fotoja e Isa Mustafes ne Qeverinė e Rahman Morinės
Korrik 16, 2013 - Kosova - no comments
Views 3358Likes 1Rating 12345
Ish deputeti Gani Geci publikoi ne faqen e tij ne fcb, njė faqe gazete tė ‘Rilindjes’ ku shihet Isa Mustafa ne qeverinė e kohes se Rrahman Morinės.

“Te nderuar miq juve keni kėrkuar te ju sjell foto dhe shkrimet ku Isa Mustafa ka qene i emėruar si ministėr i qeveris se Rrahman Morines dhe Sllobodan Millosheviqit ne vitet 1988/89 dhe ne organet e masave te dhunshme ne Universitetin e Prishtinės.
Unė asnjėherė nuk kam folur dhe nuk flas pėr dikėn qė nuk mund ta mbuloj me fakte. Kur kam folur pėr komunistėt e Stalinit Azem Sylėn, kam folur me fakte se na kanė vra. Kur kam thėnė se Bujar Bukoshi dhe Isa Mustafa ia kanė dhanė Xhavit Halitit dhe Azem Syliqit 36 milion DM e kam thėnė tė vėrtetėn. Pėr mė tepėr shikojeni foton”, shkruan Geci nė postimin e tij nė fcb,transmeton standardi./Opinionplus.info
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Isa Mustafa njeri i Milloshit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: